Andělé pomsty přinášejí akční dobrodružný příběh o odplatě a cti z prostředí středověké Anglie.Katherine (Joanna Pacula), poddaná krále Richarda, nachází po návratu z křížové výpravy místo svého sídla ruiny a její desetiletý syn se navíc dostal do rukou nechvalně proslulého zloducha GREKKORA (Rutger Hauer) a jeho bandy vrahounů. Při snaze dostat se na stopu svého syna se Katherine setkává s další ženou, která má s Grekkorem nevyřízené účty. Společná touha po odplatě obě ženy přivádí k Andělům pomsty. (oficiální text distributora)

noby

Doktorka Quinnová s Pretty Woman v kožešině pro pět na středověké záchranné misi verbují další a další umyté a upravené ženy, aby společně máchaly meči a nechávaly před sebou umírat další a další drsné zločince. Díky fascinujícím hereckým výkonům a plytkým scénáristickým plkům má člověk pocit, že kouká na porno a každou chvíli začnou scény pro dospělé. Ta je sice jediná a až v polovině filmu, zato máte stále pocit, že je to porno. Ne kvůli záběrům, ale zvukům, za které by se nemuselo žádné stydět. Zápletka stojí za houby jako všechno ostatní. A pro ukázku scénáře nesmírně geniální repliku: „Nech mě jednou v životě udělat něco pro někoho jiného než pro mě, prosím!“ ()

Vampira

Včera jsem to viděla v TV. Původně jsem se na to koukat nechtěla, už podle nástinu děje jsem čekala, že to bude kravina ( a taky, že jo), ale náhodou jsem zahlédla Arnolda Vosloo a jen a jen kvůli němu jsem to dokoukala. Jinak je to opravdu bída s nouzí, idiocie scénáře je nezměrná, ale je to tak pitomé až je to (místama) směšné. ()

ali-n

Kam nemôže diabol, pošle ženu. Teda aspoň sa to tak hovorí. Warrior Angels boli nielen, ale aj kvôli nim vskutku čertovsky - zlé. Pár momentov, kde sa objavil Rutger Hauer a dokonca aj Arnold Vosloo, sa začínali podobať na ... film. No bojovníčky a najmä ich "akčné" scény boli hodnoverné asi ako betónová fitlopta. Nemalo to skrátka nič, čo by to mať malo. Nuž ale program cestou do Prahy som nevyberal. MOJE NAJ - Musím uznať, že dejepis nebol mojou silnou stránkou, až na pár období. To ale vážne vyrábali štíty veľkosti pecňa chleba? ()

Lewaso

Červenoknihovnová slátanina. Pan režisér a scénárista zároveň se ani nenamáhal pospojovat si v hlavě historické souvislosti dané doby. Tu přisypal, tam ubral a nakonec posbíral herce z Holandska, Polska, Jihoafrické republiky, Běloruska a okolí a vytvořil seriál Xena Hoodová - první a zároveň poslední díl. Výprava ubohá, zoufale nudné dialogy. Vlastně bych měl dát odpad. Ale mám úlet na Rutgera Hauera - už od jeho předhollywoodské holandské éry. A už jsem ho přece jen dlouho neviděl... ()

merigieren

příbeh o matce, která vysvobodí syna od zlého pána. Přitom vyvolá povstání a získá pár věrných spolubojovnic. Tak v čem je problém? Nejspíš v pocitu zděšení a hrůzy když kdokoliv otevře ústa s nepřirozenýmy proslovy. I vítání se psem vypadá podivně, pejsa z ní moc nadšenej nebyl :-) Akční scény taky nejsou nic moc (já vím, dvojitá negace,...), nebo aspoň si to myslím, když sem u závěrečné scény zas fandil všem ať už se pobijí a mám klid. ()

• Film se natáčel ve Vilniusu v Litvě. (rafix)