poster

Gekidžóban Cardcaptor Sakura

 • japonský

  劇場版 カードキャプターさくら

 • japonský

  Gekijōban Cardcaptor Sakura

 • anglický

  Cardcaptor Sakura: The Movie

Animovaný / Dobrodružný / Drama / Fantasy

Japonsko, 1999, 79 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • Zíza
  ***

  Na adviku v Sekci 3... skvělý prostředí, krásně mávala hůlčičkou, kostýmky zajímavý, konečnej boj byl v tu chvíli děsně ftipnej... asi kdybych na to koukala doma a sama, tak tomu možná dám míň, ale takhle to byl docela zážitek... třeba je seriál lepší, uvidim - posoudim :-D(2.8.2009)

 • Elenor
  *****

  Je pravda, že na tenhle seriál musí být člověk (resp. anime otaku, co si budeme povídat) hodně pro-CLAMPově orientovaný. Taky Sakuru nesmí sledovat v angličtině, to je sebevražda. Díky americké invenci (prostě cenzuře) stala ze Sakury Kinomoto Sakura Avalon a to ještě nevíte všechno... Ale zpátky k japonské verzi: Je to neskutečně milý seriál, který je přes svou zdánlivou naivnost dokonale propracovaný a to jak scénář, tak postavy. Plus seriál podbarvuje neuvěřitelně příjemný hudební doprovod a i výtvarná stránka je odvedená na jedničku. _____________________________________________________________________ Jenom poopravím: seriál má 3 na sebe navazující řady, dohromady 70 epizod + 2 filmy a několik kratičkých speciálů. Dabing: Sakura: Sakura Tange, Yukito: Megumi Ogata, Touya: Tomokazu Seki, Tomoyo: Iwao Junko, Shaoran: Motoko Kumai, Kero-chan: Aya Hisakawa a další...(19.4.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace