Reklama

Reklama

Zběsilá jízda

  • USA Rally Road Racers (více)
Trailer 4

Obsahy(1)

Film vypráví inspirativní příběh pomalu se pohybujícího savce který touží po rychlosti. Aby zachránil dům své babičky před demolicí, uzavře mladý Zhi sázku s Vaingloriousem, úřadujícím šampionem automobilové rallye. S pomocí bývalého závodního šampiona se Zhi zúčastní čtyřdenní Silk Road Rally v naději, že vyhraje pohár a splní si své závodnické sny. (Vertigo International)

(více)

Videa (3)

Trailer 4

Recenze (3)

blondboss 

všechny recenze uživatele

Natočiť animák o rýchlych autách a zakomponovať do toho leňochoda, to je naozaj nápad pre tie najmenšie deti, ktoré sa tomu potešia. My dospelí ale v novodobých animákoch hľadáme aj nejakú pridanú hodnotu a tu som ju teda nenašiel. Vizuál fajn, ale jednoducho príbehovo to nemá šancu zaujať. Podpriemerný animák, ktorý vyšumí z hlavy ani sa nenazdáte. 45 % ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Animák predovšetkým pre mladých, dominujúci rýchlymi autami. Postavy a scény s potenciálom na zábavnejšie a komickejšie scény, ale vo výsledku z toho vidíme len málo. Nie je to zlý pokus, kvality v podobe Autá či Wackey Races nečakajte. Podobne, ako minule, Venokurovi chýba k tomu málo, aby z toho bol trochu väčší zážitok. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

Reklama

Koda 

všechny recenze uživatele

Film o závodění překvapivě dlouho nebyl v kinech, o to víc mě nadchl trailer, který měl uvádět tenhle celkem jednoduchý film na způsob hry Lego Racers v Zootopijském stylu. No a co jsem z toho měl? NO PŘEKVAPENÍ! Ano, už od pohledu fakt šlo jen vyhrát a každý si hned může říct, že dobro zvítězí nad zlem, ale tenhle film mě nadchl tou hratelností, tou kreativitou postav, zajímavé káry postav, moudro, že vítěz se stane ten, který to dokončí a nikdy se nevzdá! A vlastně tam bylo strašně moc momentů, kdy i já jsem si řekl: ''Tak chlapče, jseš pěkně v p**eli a jak to chceš teď vyřešit? Film měl nádech Číny a když se nezávodilo tak se řešil úplně jiný problém - ať už těhotnej týpek, práce a láska a důvěra k mechanikovi ehm... pardon!.. závoďákovi. Věřím, že jsem se v kině bavil daleko víc, než kdokoliv jiný. Takže první momenty, když jsem šel do kina byly vlastně o to se juknout na film a neřešit, co se děje v tom bláznivém světě, ale po východu z kina jsem si uvědomil, že jsem viděl skvost, na který nezapomenu a ano, jsem blázen. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama