Skupina dělníků jde zkontrolovat zvláštní zdroj energie, která vychází z opuštěné chicagské budovy. Náhodou zde objeví opuštěnou laboratoř a vypadá to, že v ní byla aktivována síla, která otevřela bránu do paralelního světa. Náhle se všichni octnou v šíleném zrcadlově obráceném světě, kde je spousta krutých a divokých kanibalských lidí podobajících se pavoukům. Proti rostoucí mase pavoučích lidí a jejich strašlivé královně bojuje primitivními zbraněmi zmenšující se skupina těch, co přežili. Lidé teď musí spojit své síly, aby vládkyni porazili a našli cestu ven z tohoto děsivého a zrádného světa. (Universal)

Stejšn

Škoda, tři čtvrtě hodiny před koncem jsem šel spát, tak nevím jak to dopadlo a nemůžu hodnotit. Ale jinak se na to celkem koukat dalo. ()

Pitryx

Béčková slátanina všeho možného. Snímek nestojí za zhlédnutí ani za pozornost. Ale dávám dvacku za ty legrační pavouky. ()

Hookins86 odpad!

Fekální Béčko s hrdým hercem Richard Grieco, který je na doživotí odsouzen, hrát přesně v podobných nebo horších filmech... ()

PECHY15

Poměrně slušná zábava, jistě že jsou chyby ve scénáři a animace královny je otřesná. Jenže když si uvědomíte že se jedná o nízkorozpočťák, najednou jsou třeba kostýmy úžasné a pavučiny všude kolem na začátku taky vypadají skvěle. Jinák se jedná o takovou klasiku co neublíží s animacemi z Krajních mezí. ()

Sinclair odpad!

Totálně béčkovej film, opravdu jsem si připadal při jeho sledování jako bych se díval na odpolední představení na Nově. Herecké výkony rovné 0, armáda nestvůr tvořená 4 herci,... doporučuji tu hodinku a půl věnovati spánku, uděláte pro své nervy a psychické obohacení mnohem více než sledováním tohoto veledíla. ()