Srdce je zrádná děvka

• USA The Heart Is Deceitful Above All Things (více)

Jeho život byl drsný. Drogy a násilí - to bylo jeho dětství. I tak (nebo právě proto) se stal jedním z nejvýraznějších umělců své generace. Film vypráví příběh kultovního spisovatele J. T. Leroye. Hvězdné obsazení v čele s Peterem Fondou, Jeremy Rennerem, Asiou Argento a Marilyn Mansonem. (oficiální text distributora)

Aloika

Asia až moc tlačí na pílu. Chce aby film bol dojemný a miestami to prehnala. Neviem, bolo to divné. Ani do plaču ani do smiechu. Také... zmätené. ()

JARDAHONDA

Film, postavený na stejnojmené knize autobiografických povídek spisovatele J. T. LeRoye, poskytuje nekompromisní pohled do života lidí chycených v pasti drog a násilí. Peklo, které zažívá bitý a sexuálně zneužívaný muž Jeremiáš, vláčený po parkovištích náklad´áků, kde si jeho matka prostitucí vydělává na obživu a drogy, je krutým pohledem na svět bez růžových brýlí. ()

NatyR

Nikomu nepřeji, aby si tohle prožil. Obsah už je i na mě moc depresivní. Vůbec si nedokážu představit, jak někdo může tolik týrat vlastní dítě...ale zde je přesně vidět, jaký mají postoj úřady k adopci. Zklamalo mi zpracování i přes to, že mohly s tímto příběhem vytvořit jeden z nejlepších filmů. Ale konec bych natočila úplně jinak vůbec jsem z něj zmatená a ani ve filmu není zmínka, kdo je vlastně hlavní hrdina. ()

vipi

Není to vono. Jediní kdo tam něco hrají, jsou Sprousovci, ale ty zas nemám rád kvůli Disney Channelu. Prostě průměr, ze kterého šlo určitě vymáčknout víc. ()