poster

Dračí bouře (TV film)

 • USA

  Dragon Storm

 • Německo

  Fire Dragon Hunter

 • Německo

  Dragon Storm – Die Drachenjäger

 • Slovensko

  Dračia búrka

Akční / Fantasy / Sci-Fi

USA / Německo, 2004, 96 min

Režie:

Stephen Furst

Scénář:

Sam Wells

Producenti:

Jeffery Beach

Střih:

David Flores

Scénografie:

Kes Bonnet

Kostýmy:

Irina Kotcheva
(další profese)
 • Djkoma
  odpad!

  Království ohně bylo strháno jako naprostá kravina s dvěma slušnými herci a hromadou digitálních draká. Avšak proti tomuto snímku se jedná o oscarový film, který by měl v kině vydělat 3 miliardy... Kdo neviděl neuvěří. Kdyby to natočil slepý, hluchý a labilní jedinec možná bych to vzal v úvahu a film prohlásil za slušný, ale bohužel...(27.7.2006)

 • Matros
  *

  Hvězdička za Johna Rhyse-Daviese a za draky, kteří v porovnání s ostatním nebyly tak dementní. Navíc nejspíš ani nesehnali potřebný počet herců, tak narychlo oslovili na ulici pár flákačů a navlíkli je do těch pytlů od brambor, které měli představovat ,,středověké oblečení". O prostředí kde se ,,dračí jatka" odehrávala ani nemluvím.... Ježišmarjá a teď jsem si ještě vzpomněl na to úctyhodné dobytí hradu! Fantasy pro zasmání. Byl to záměr? Ne. Myslim, že to všichni brali úplně vážně...(28.5.2008)

 • Jenda
  *

  Nápad nebyl špatný, fantasy mám rád, ale je to všechno chudé, ubohé a nedotažené. Rozpočet musel být vážně chabý, že nezbylo ani na víc komparzistů, protože například Fastradova země je zřejmě nějaká zřícenina a veškeré podanné hraje asi 5 lidí na dvoře a pohled na údajně bohatou sousední říši je také dost chudý. O dracích raději nebudu mluvit. Ale největší zlo filmu je neuvěřitelná blond paruka hlavního hrdiny :D(13.3.2007)

 • tom88
  *

  No po troch, či štyroch rokoch som zohnal tento film a pozrel som si ho s dúfaním, že bude mať akú takú úroveň a nesklame ma na plnej čiare a že tie percentá sú tu neprávom. Chyba. Nemal som mať také očakávania. Je to naozaj príšerné, stále som premýšlal nad tým, že kde prižmúrim oko a dám dve hviezdičky, ale to proste nejde. Obsah, dej je úplne príšerný a primitívny. Žiaden scenár a bez normálnych nápadov. Herci taktiež nula bodov. Strih, kamera, nasvietenie sú veľmi podpriemerné. Jediné, čo tu má akú takú úroveň sú draci, ktorí boli na úroveň filmu spravený nadpriemerne, teda skôr dostačujúco. Je to jediný klad filmu a preto dávam jednu hviezdičku. Je to zmarený film o drakoch. Veľká škoda, lebo dračie námety ja veru môžem. 22%(6.4.2008)

 • Hitman_47
  odpad!

  Dobrý, lepší příklad toho, jak si podkopávat nohy by člověk hledal asi marně. Když je ve filmu řečeno, že draka dokáže zabít JEDNA PŘESNĚ MÍŘENÁ STŘELA do SRDCE a potom jednomu drakovi prostřelí horní čelist (ale pozor na ocasy draků... ocasy žijí svůj vlastní život). Nebo ještě jedna dobrá rada pro všechny: Kdyby na vás běžela nějaká šelma, ta šelma má jediný jasný cíl - sejmout vás a jenom vás- tak nejchytřjší taktika je čekat, až bude od vás šelma vzdálená 5 metrů a potom začít zdrhat............ že by to nikdo z vás neudělal???? To znamená, že jste banda kreténů, kteří nikdy nečetli příručku "Přežij v divočině" od Stephena Fursta. Nene, tohle je prostě naprostá zhovadilost... režisér a scénárista by si měli navzájem lisknout. Ale zase... ta princezna měla pekné středověké kalhotky :) Ruku na srdce.. tohle film nezachrání.(15.5.2006)

 • - Film vstoupil ve známost jako nejsledovanější snímek televize Sci Fi Channel, který byl od jejího vzniku vysílán. Premiéru sledovalo přes tři miliony diváků. (Terva)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace