Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Malá Monika Kozlová (K. Urbancová) je velká milovnice zvířat. Vytrvale „pije krev“ panu Pošmurnému (J. Kanyza) a panu Hoškovi (J. Kemr) tím, jak neustále i přes jejich zákaz běhá do stáje za svými koňskými miláčky. A to vše na úkor školního prospěchu. Rodiče (L. Kozderková a P. Zedníček) hledají způsob, jak Moniku přimět k učení. Tatínek jí v jedné slabé chvíli slíbí za samé jedničky koníčka. Jenže Monika na konci roku přinese slíbené vysvědčení a dárek nikde… (Česká televize)

(více)

Recenze (10)

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Tenhle příběh jsem měl jako dítě a potažmo puberťák docela rád. I když mě rodiče nikdy hřebce či klisnu slíbit nemohli. Sousedé v paneláku by tomu asi nebyli příliš nakloněni. Je to ale jinak docela poučný příběh pro rodiče. Za prvé proto, jako motivovat dítě ve škole k lepším známkám. A za druhé proto, aby si rozmysleli, co slibují. Sliby se totiž musí plnit nejen o Vánocích. ()

otík 

všechny recenze uživatele

Místy až nečekaně hezký a srdceryvný snímeček, který by mohl být přímo ukázkou morálního jednání všech osob. Zamilovaná učitelka, zamilovaný předseda JZD, nezbedné, ale v jádru hodné dítě, polepšený táta, věrná kamarádka. To vše a i více nabízí jednoduše a se zbytečně dlouhými záběry natočená malá rodinná komedie. Hudba: Jaroslav Uhlíř ()

Reklama

MilkyJones69 

všechny recenze uživatele

Naprosté mistrovské dílo, které silně ovlivňuje i ovlivňovalo dnešní i předchozí generace! Fenomenální herecké výkony se zde mísí s precizní prací režiséra a produkce. A když nedostala toho koně? JÁ ŘVAL! Silný příběh, který vás nenechá vydechnout a budete nad ním přemýšlet ještě dlouho po zhlédnutí! Sliby by se prostě měly plnit… ()

cariada 

všechny recenze uživatele

Poněkud nevýrazný film o holce co místo učení chodí ke koním. Kde jí sice vyhání jak můžou, ale stejně je to prd platné. Táta pořád leští svého veterána a máma uklízí. Ve škole samé problémy a s holkou nic nehne, mě spíš zaráží, že holka je na propadnutí a za slib koně má na vysvědčení samé jedničky, což je přece blbost. I kdyby rázem dostávala samé jedničky, tak výsledná známka nemůže být 1,ale nejlépe 2. Ta holka zasloužila pořádně na prdel a byl by možná klid. ()

milos.bradik 

všechny recenze uživatele

Byly tam sice nějaké nesmysly, například to, že měla samé jedničky, když předtím měla pětky, protože by jí průměr vycházel hůř, anebo to, jak na Zedníček nemá čas jít do školy, ale furt leží pod veteránem. Přesto se na to dalo dívat, Zedníček, Kemr nebo Kanyza nezklamali a byl to docela příjemný film pro děti. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama