Uprostřed ničeho

• Španělsko Nowhere (více)
Trailer

VOD (1)

Těhotná žena na útěku ze zničené totalitní země uvízne v přepravním kontejneru a na rozbouřeném moři bojuje o holý život. (Netflix)

Trailer

bourec

Prakticky po celou dobu je to nefunkční nuda. Kladem je sympatická hlavní hrdinka. A druhým kladem je, že to skončilo tak, jak to skončilo. Jen musím uznat, že by mě víc bavilo, kdyby film začal tou lodí na konci. A pak by jsme sledovali, jak se zapojuje do běžnýho života. Tohle byla za vlasy přitažená blbina za 30%. ()

Omnibus

V konzervě je kačenka, placentu sní maminka.“ Nejprve trochu rozšířím obzory ostatním komentujícím - nejen Anna Castillo už ví, že lodní kontejnery plavou. Deset let před ní to uprostřed oceánu zjistil i Robert Redford v Stařec a moře, jednomužném dramatu o strhujícím souboji dvou živlů, mořského a lidského. Prostřelená DÍRA V KONTEJNERU: [][] Co skrz ni vidím, při srovnávání těchto dvou survivalů? ≈≈ Oba lodní kontejnery jsou stejné, typ 40’ HC. ≈≈ Situace rozdílná, neb Robert Redford nebyl těhotný. ≈≈ „Our Man“ měl výhodu, že byl jachtař. Mia byla jen suchozemská imigrantská krysa. ≈≈ [][] Nad ní ovšem scenáristi drželi ochrannou ruku a sypali jí do scénáře jednu příhodnou náhodu za druhou. To Redford musel víc přemýšlet a improvizovat. Shrnutí: All Is Lost měl realističtější scénář, za 4*. V Nowhere těhulka telefonovala z mobilu... uprostřed širého oceánu! Prostě na efekt natočený doják. Jen třikrát si uhryznu z placenty. Nic moc chuť, těm tzv. biomatkám, co placentu baští, se divím. Málo platné, brzlík je brzlík. ()

Trevor

Nádherná scifi rozprávka v podaní Nertflixu...teraz k realite. Utečenkyňa je síce bielej farby pleti, ale realita je iná. Tehotná žena síce prekonáva všetky prekážky, ale realita je tká že sa jednoducho drbne na rizikové tehotenstvo a jej prácu musí vykonávať niekto iný. A po rizikovom tehotenstve sa vráti na dva týždne do práce, povie že je rada že konečne komunikuje aj s dospelými ľuďmi, a čuduj sa svete sa drbne na ďalšie rizikové tehotenstvo :-D...že rodiny majú aj jej spolupracovníci ktorí musia vykonávať jej prácu ju vôbec, ale vôbec neserie...ufňukaný, prehnane dlhý a nudný film o ničom. ()

coscarelli

Sterilný , avšak nie tak docela neoriginálny. Len vežu vymenili za bedňu, a všetko ostatné, .. Skoro Fall, ale koniec ma ubil po kútikoch. Španielski toreadori majú naviac, hlavne bývavajú nekompromisní vo všetkých ohľadoch ( aspoň ja som si tak zvykol) , tuná ich myslím morská soľ zmäkčila. Ale neberiem. Nezazíval som.. len tak nejak neviem.. Čakám na Španielský, tentokrát naozaj Fall. ()

dannyyy

Krutopřísný survival s výbornou Annou Castillo! Tady není, co popisovat, hned běžte s Annou přežívat na širém moři :) Při scéně porodu jsem si šel raději uvařit čaj, který jsem vlastně ani nechtěl. Pak přišla scéna s placentou, noo, to jsem si hned šel vypít ten čaj a dával si pozor, abych nehodil šavli. A ta nehoda s nohou? Au, ne děkuji, na shledanou. Síť ze sluchátek byla dobrá idea, ale měla štěstí, že se nepřevážely TWS sluchátka. To by byla v prd*** :)) 70% ()

• Ačkoli se jedná o zajímavý příběh, je v něm mnoho dějových děr. Největší z nich by byl plovoucí ocelový přepravní kontejner. Je sice pravděpodobné, že by tyto přepravní kontejnery (některé z nich jsou vzduchotěsné) mohly plavat, ale při počtu děr v bocích kontejneru, ve kterém se nacházela, není možné, aby tento kontejner po všechny ty dny stále plaval. (Johnny.ARN)
  • Anna Castillo (Mia) nosila speciálně vyrobenou protézu dělohy pro scény, ve kterých se objevuje těhotná. (Johnny.ARN)
  • Film sa natáčal hlavne v španielskom prístave Tarragona. (Arsenal83)