Uprostřed ničeho

Těhotná žena na útěku ze zničené totalitní země uvízne v přepravním kontejneru a na rozbouřeném moři bojuje o holý život. (Netflix)

patto

v podstate slabšia verzia pi a jeho život ponata trochu inak. Je tam zopár nedomyslenych vecí (SPOILER Z.: prečo nevylievat naďalej vodu, teplota vody a podchladenie, sama kľudná hladina, tesnenie dverí , spojov, či bola vojna alebo čo a pod SPOILER KONIEC) ale keď toto tomu odpustite, tak je to slušná jazda. Za mňa pekne spracované Bčko. Je to pozeratelne? je atmosféra? áno- tesne 70%. Na vylepšenie hodnotenia 5x* ()

Dakota1978

Nové, neotřelé, skvěle zahrané, balancující na hraně citového vydírání, ale tak nějak relativně se vkusem, tudíž se dalo vydržet. Hlavní představitelka výborná, diváka si získala. Za mě děsivá představa obojího - i nového režimu v zemích, kde se v blízké budoucnosti rozpadne ekonomický systém a pak klaustrofobické peklo v kontejneru na širém moři... ()

jmennno

Není to úplně špatné. Bylo to docela napínavé. Je to jiné, než dnešní filmy. Dlouho jsem neviděla film, o přežití v kontejneru, na širém moři. Možná i proto, se mi to líbilo. ()

Cinex_studio

Ale jo, je to fajn vidět konečně něco jiného, zajímavého a neokoukaného. Španělé jsou v tomhle docela dobří a tenhle film zabaví. Pochopím, že se nebude líbit každému divákovi, ale věřím, že film není určen sám o sobě všem. Skvělá žánrovka a super odvedená řemeslná práce :) V porovnání s ostatními filmy tomu nemohu dát víc než tři hvězdy, ale jsou to fakt skvělé tři hvězdy :) Milovníkům klaustrofobických survival filmů mohu jedině doporučit! ()

VojtaHradec

popravdě na  tento film jsme se těšil a má občas i gore takže není to nic i když to tak vypadá pro děti vypadá to jako nevinný katastrofický film ale není je tam opravdu hodně nechutných scén a velmi to doporučuji ()

icanjan

Tento survival film si dejte na odreagování, když chcete vypnout a nad ničím nepřemýšlet. Protože pak to bude fajn zábava, netradiční místo k přežití a docela pohledná hlavní postava. Pokud ale začnete přemýšlet, kvalita půjde rapidně dolů. Ve filmu je plno do očí bijících nesmyslů. Naprosto nelogická politická zápletka na úvod filmu, bublinky stoupají z díry, která je pod vodou. Telefon, kterému baterka vydrží měsíc. Znalost fyziky, resp. páky hlavní postavy je nula. No a takových věcí tam je více. Pokud ale tohle vše přejdete a prostě nad tím nebudete přemýšlet, je to celkem zajímavý film. Takže tak tři hvězdy. ()

milan.opava

Bohužel film obrovské zklamání.Nuda,nuda šeď,klaustrofobické prostředí.Ikdyby tuto roli vzala slavnější herečka,nebo tato slabší herečka ,výsledek by byl pořád stejný.Možná dobrý nápad,nikoliv výsledek ()

Artogon

Ako survival dráma celkom fajn. Ale samozrejme ma nasrala zbytočná agitácia Netflixu v štýle pomáhajme imigrantom, lebo to môže dopadnúť takto; neničme si planétu a obnoviteľné zdroje... bla, bla. Rozhodne by sa to bez toho zaobišlo, aj keď úprimne, hodnotenie by to asi nezvýšilo. Nebol to proste zrovna skvelý film. ()

Thane

Duvod k nizsimu hodnoceni je jednoduchy. Hrdinka me asi 2/3 filmu fakt stvala. Chovala se mimoradne tupe az jsem si rikal ze kdyby s ni byl amen a bylo to dobrodruzstvi o tom jestli ta zasilka dojde na svy misto tak bych se na to asi koukal radsi. Zbytek pak usel ale byla to jen mensi cast. A to bych jim i tu velrybu odpustil. A to jsem se na to po traileru tak tesil. ()

sml41 odpad!

Je to jaky CastaWay v Espaňa vydaní ale  vyžaduje to óóóbrovskú dávku fantazie..ta žena je neskutočná, taký MacGyver v kontajnery... dufam, že  dvojka bude o tom, že aj Nico to zvladol.... ()

Lafrankoni

"Z najhorsieho sme vonku". To este ani len netusil, co jeho zenu caka. Strhujuci pribeh matky, ktora sa ocitla v nakladnom kontajneri na rozburenom mori plneho nastrah a ktora musi bojovat nie len o svoj vlastny zivot. Celkom slusne, az na stopaz. Prilis zdlhava na sceny, ktore by sa urcite zmestili do 90 minut. Podla americkej agentury Talker Research, (na zaklade opytanych 2000 americanov) je primerana stopaz 90 minut. Neostava mi nic ine, len suhlasit (hlavne pri Netflixe), aj ked pri velmi vela snimkoch si to neviem ani len predstavit.  /65% ()