Věčně nabručený táta a jeho dva nejlepší kamarádi s překvapením zjistí, že ve světě mladých šéfů firem a mocných ředitelek školek marně hledají svoje místo. (Netflix)

mdf

Neustále nadávání mi až tak moc vtipné nepřišlo, celý je to smotaný ze scének který už snad každý viděl, připadalo mi to jako Kozub v O2 aréně,takže na kouknutí dobrý,ale určitě se k tomu nikdy vracet nebudu. ()

Sly_Izer

To je šílený, protože to, co ve filmu zdánlivě vypadá jako přehánění, je a bude naše budoucnost. Hyperkorektnost, pokrytectví, ..ufff... luskající manželka fracka s klackem, bát se říct, že zlobí na své vlastní zahradě...i manželka plešouna s ním nedržela, sama taky nevydržela rozhovor s ženskou, jejíž dítě jí bouchalo do břicha...ředitelka školky ho může přirovnat k rostlině přitahující hmyz, ale on nesmí přijít o dvě minuty později ... natáčení v autě a v bytě, když o tom nevíš? Chlapík to řekl dobře. Nezáleží vám na tom, jen se snažíte nedostat do potíží. Je mi z toho úzko... ()

RomanL

Ehm, myslel jsem, že to bude něco úplně jiného, ale těžce se to zvrhlo skoro do odpadu. Aneb jak starej debil k rozumu přišel a začal "ignotovat" (naučil se tolerovat) kurvy, buzeranty a bolševiky, a taky jak se zrelaxovat nezastavováním na STOPce, což ho předtím hrozně sralo, dokud to sám nezkusil, a tak slavnostně zachránil svou rodinu. Hm. ()

Slavic.guy

Tenhle film je permanentní deprese s občasným zasmáním se, chápu, co chtěli autoři říct, ale já mám chuť si to jít teď hodit bro. ()

davidb

hodnocení se liší v závislosti od pohlaví a věku hodnotitele :)  já jako 48YO hodnotím za plnou nálož :) #fcukwokeism ()

Killbilly

Bavilo. Jsem o 10 let mladší než hrdinové, přesto jejich postoje plně sdílím. Jen zbožně doufám, že svět kalifornské woke střední třídy byl do této šílené podoby přifouknut pro účely komediálního efektu a že to není tak katastrofické i ve skutečnosti. Protože jestli jo, tak lepší sedět tady v paneláku v uchcaném českém listopadu, než žít mezi takovýma k*k*tama v pěkném domě v permanentním létě, protože takový marasmus jako tam tady naštěstí zatím nepěstujeme, i když někteří se z prahy snaží. Dík Billovi, že do nich ryje. ()

jmennno

Parta fotrů, co prožívají krizi středního věku, si pořídí na "starý kolena" děti. Asi tak by se dal ve zkratce charakterizovat tento film. Být starší, asi mi to přijde vtipné. Ale takhle to akorát na mě působí lacině. Za každou cenu vtipný. A jak se říká, kdo chce moc, nemá nic ()

UnCool

Já se parádně bavil. Nevím jestli to bylo skutečně tak dobré a nebo jestli je nekorketního humoru tak zoufale málo, ale toto bylo velmi osvěžující. ()

mapollam

Pre mňa je Burr dosť ok. Keď mu dal Netflus priestor, aby si robil prču z farleft, je to podozrive. Ale Billovi proste verím. Zasmial som sa dobre. Kto nie je jeho fanda, sa tak nezasmeje. ()

Sonjoe

Vyborna komedia. Kto nepozna Billa Burra, moze byt prekvapeny, ale tak ako v jeho stand-upoch, aj tu si ide humor sebe vlastny. Dostal som to, co mam na Billovi rad. Kopec vtipov, kopec obkecaneho pičungu, nazory rovno do papule, neomachane, ale aj uvedomenie. A ti dvaja mu do toho dobre kontrvali. Nova woke generacia bude asi urazena, ale nejak tak mam pocit, ze toto Bill natocil pre nas, starych fotrov 😁 ()

Spulik odpad!

Vydržel jsem asi hodinu. Myslel jsem že to bude komedie a přitom je to jen feministicko-gendrova hovadina. ()