Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Věčně nabručený táta a jeho dva nejlepší kamarádi s překvapením zjistí, že ve světě mladých šéfů firem a mocných ředitelek školek marně hledají svoje místo. (Netflix)

Recenze (73)

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

Prvních zhruba třicet minut to vypadalo, že nám v Bolševizi Rada pro nucenou vyteplenou, multipohlavní a slepičoidní převýchovu a násilnou asimilaci parazitických kultur opět trestuhodně zaspala jako u Žervého a omylem pustila ven hlas zdravého rozumu. S potěšením jsem tedy sledoval mile sarkastického, mně tolik blízkého typického třídního nepřítele lidu, strany a vlády, zkurvenými čektekovými bukanýry zcela správně definovaného jako „konzervativního bílého páprdu“, tedy typického incela, rasistu, xenofoba, homofoba, transfoba, dezoláta a samosebou fašistu, větrnomlynně vypičovávájícího všechny ty tolik pokrokové neomarxistické nekritické müslitele, vypláchlé kokotporátní pohůnky, hysterické batikované matky v laktační psychóze a řádně uvědomělé a stejně tak přizdisráčcské, bezpáteřní, ustrašené, slabošské a na špičku čuráka si nevidící světoovčany z posledních dvou již plně demagogizovaných degenerací nemocného světa. Pak ovšem náhle cosi hrklo v tom harmonickém háknkrojcu, zazněla internacionála, od minulosti se spělo zpátky, otroci vzhůru k cílům svým, den příští rozptýlil ty shluky hejn vran a supů kroužících, a vše vyvrcholilo do nádherně sluníčkové převýchovy dřívějšího akčně antiprogresivního živlu ve falešně angažovaného, pseudomorálního a patřičně pokryteckého pamrda s náhle nabyvším syslem pro rodinné hovnoty, se vztyčenou hlavou kráčejícího v jednom šiku a rozdávajícího ze své bezpečné ulity strojené úsměvy na všechny strany, jakož i v zaníceného gaučového bojovníka bez bázně a hany, který si, když se zrovna nikdo nedívá, vždy krutohustě rebelsky pod vousy tiše zahuhňá něco o debilních řitních dírách, renegát jeden. Čímž se z toho stala další odporná, trapná a přitrouble manipulativní bolševická diarea. Ale hlavně, že máš konečně svého celovečerního Majora Zemana, viď Bůůůůre. U včel holt svědí prostředky! ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Partička chlapů se snaží probojovat současným světem, který úplně nechápou. To je zásadní informace, kterou mi film dokázal předat a já dokázal přijmout. Na moji obranu jsem se ale i já mnohdy setkal s pocity, které jsem z jejich strany nepochopil. Nicméně na komedii o třech fotrech, kteří mě baví i když já je úplně nechápu, si myslím jsou tři hvězdičky akorát. ()

Superpero 

všechny recenze uživatele

Myslel jsem si, jak mě to bude bavit, protože si sám přijdu jak důchodce a pičuju na všechno kolem. Jenže mě to dost iritovalo i tak. Dnešní komedie maj často potřebu vyjadřovat se k současné woke společnosti a i když když si z toho bahna dělají srandu, stejně se musí umazat. Je to spíše únavné, než vtipné. Ale jako pár dobrejch fórů se tam našlo, třeba když sekuriťáci ve strip klubu začali nesmyslně mlátit všechny :D ()

dO_od 

všechny recenze uživatele

// Old Man Yelling at Clouds: The Movie. Velkej cringe, ve kterým Burr jen opakuje svoje starší vtipy a snaží se na ně naroubovat příběh, který moc nefunguje. 5/10 ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Tohle mi vážně nesedlo. Povedený obsazení, které zachraňuje, co se dá, ovšem tím to pro mě skončilo. Ačkoliv Bill Burra nesmírně oceňuji jako komika a nevadí mi ani jako herec, bohužel jako tvůrce tímhle střelil úplně mimo a celý ten scénář plný novodobých nesmyslů, co cloumají společností (samozřejmě ve filmu v extrémní podobě). A zachránila to pro mě až umírněnější druhá polovina. Snad se příště vytasí se vtipnějším materiálem. ()

MMR 

všechny recenze uživatele

Obraz dnešní moderní doby je zde do očí bijící. Chvílemi to úplně skřípalo a já úplně šíleně vnímal trapnost některých scének. Místy to opravdu bylo nepříjemné.... ()

Ivoshek 

všechny recenze uživatele

Obsahove asi spis 4, ale ztvárnění moderní Kalifornie plne woke debilu je tu tak luxusní, ze pod 5 nepůjdu. Zajímavý, v kolika věcech to připomíná zivot v socialismu. ()

BMW12 

všechny recenze uživatele

Komedie o současném světě a tématech, kdy vidíme, jak se svět vzhůru nohama obrací. Já jsem souznil s Jackem Kellym, jeho postava se mi líbila. Za mě se jedná o pohodovou komedii, u které člověk vypne a zasměje se. ()

claudel 

všechny recenze uživatele

Film o tom, jak náš svět míří do jedné velké prdele. Bohužel mám také někdy pocit, že budeme mít tematické akce/večírky/události raději bez tématu, aby to vůči někomu nebylo urážlivé, nenávistné, pohoršující nebo nadřazené. Každá instituce, každý film, každá kniha, každé rozhodnutí bude muset být z tisící úhlů pohledu neutrální z výše uvedených důvodů. Je to vlastně smutná komedie, protože pro blaho svých dětí stejně většinou zatneme zuby a necháme si srát na hlavu s nesmysly. Nezbývá než doufat, že se svět dostane do nějakého normálu, rovnováhy a vyváženosti a dopadneme aspoň jako hrdinové tohoto příběhu. ()

TheEvilTwin 

všechny recenze uživatele

Fajn trefování se do dobových trendů typu transky, černí/bílí, tiktok, influenceři a všechna další havěť dnešní zvrácené doby v podání tří “boomerů” neboli middle-aged otců, kterým se tahle doba prostě nelíbí a nebojí se na plnou hubu říct všem svůj názor. Mělo to občas pár lepších míst, celkově si film ale i tak jede na příjemné vlně a nebojí se sprostých slov nebo zábavného situačního humoru. Jediný mínus vidím v absenci silnějších hlášek, které by filmu dodávaly šťávu a které by mi daly chuť si jej pustit znovu či na něj vzpomínat, ale jinak je to fajn neurážející dobová netflixárna. ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Potešilo aj keď to v zásade nie je nič prevratné. Burr natočil film pre seba a hoci si sem tam požičia hlášku zo svojho stand-upu v jadre je to veľmi uvedomelý film o tom, ako sa niektoré postavy ( aj napriek dospelosti) snažia dospieť. A hlavne vyznať v tomto prapodivnom svete. Netlačí to na pílu. Má to v sebe kopec príjemných vtipov, ale aj určitý nadhľad. Na konci dňa ide o to zachovať sa správne. Aj napriek tomu, že nemáme všetky premenné a tápame. Či už v kariére alebo emóciách. Mňa to osobne potešilo, pretože to malo feel good vibe. A to mi naozaj úplne stačilo. Plus Cannavale ako žerie dopis na hajzli aby ho nenachytala žena je popiči. A takýchto drobných sránd je tam viac než dosť. Dokonca oceňujem, že koniec netlačil vôbec zbytočne na emócie, a hoci bol kostrbatý, neurazil. Potešilo by ma viac takýchto filmov. Scéna v Moteli za mňa top. ()

tomsen 

všechny recenze uživatele

Sledovat zásadně v originálním znění, českej dabing je tady extrémní tragédie která ponižuje jak postavy tak dialogy. Díky traileru a tomu že režíruje Bill Burr jsem přesně věděl do čeho jdu a taky jsem to dostal. Nejvtipnější na tom je že takovej film vydává zrovna netflix, sladká ironie. ()

ArsenalEagle 

všechny recenze uživatele

Fotři mají potenciál být oproti dnešnímu proudu neortodoxním shitstormem plným úderných hlášek. Bill Burr si na nich přece jen postavil celou svou stand-up kariéru a některé jeho výstupy mě vážně baví. Je škoda, že přestože jde film nejdříve proti mainstreamu, tak se z něj v průběhu většina původního uvolněného nádechu ve stylu Simpsonovského "Old man yeels at cloud" stává to, proti čemu film v první řadě brojí. Tedy, alespoň částečně, nejde o obrat o 180 stupňů, každopádně nájezd k vážnější notě mi po předchozí lehkosti komedie nebyl k chuti. Mám jen pocit, že bych si ostrou satiru užil víc, než ve výsledku poučný film plný sebeuvědomění. To mi k Burrovi prostě né úplně sedí. ()

Blackhand47 

všechny recenze uživatele

Místy velmi trefná komedie, která poukazuje na měnící se standardy společnosti, ať už se to týká humoru, rasy, genderu nebo výchovy dětí. Bohužel se to ale drží struktury klasické americké komedie, takže nás ve finále čeká happy end s menším prozřením, kdy dobro vyhrává a zlo je poraženo. Určitě je pravda, že si mladší generace berou všechno více osobně a urazí se kvůli každé blbině, ale myslím si, že se z tohoto tématu dalo vytěžit víc. A teď je otázkou, zda za to může Netflix nebo obecně americké prostředí, kde jediný úspěšný hráč na tomto kontroverzním poli je víceméně South Park. Progresivita ano, SJW ať si nasere... a komedie ať se začnou točit zase lepší. Hodnocení: 55 % ()

OG_Swifty 

všechny recenze uživatele

Bill Burr neni zrovna muj oblibenec, ale jako komik ma svoje kvality. Bohuzel, jednotlivy joky o woke kulture ve finale nepadly na urodnou pudu, protoze zaver filmu byl ten, ze leccos na ty mladsi generaci je super! A navic je Bill Burr dost prkenej herec, prislo mi to celou dobu spis jako zfilmovanej improv nez filmovy hrani... nejvtipnejsi byla asi ta silena Cannavaleho manzelka. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Bill Burr si to strihol naozaj veľkolepo - svoj scenár si odrežíroval a ešte si rovno dal aj hlavnú rolu :) Film pôsobí spočiatku nenápadne, ale potom sa nám to celkom fajn rozbehlo. Cholerický Jack sa snaží nastúpiť na vlak slušnosti a dobrého otca, ale akosi sa mu to nedarí. Niet sa čomu čudovať, keď napriek svojej snahe naráža na pomerne čudných ľudí všade naokolo. Každopádne, dejovo to bolo jednoduché, ale ako komédia to celkom fungovalo, na mnohých scénach a dialógoch sa dalo dokonca aj zasmiať. Akurát občas tu bolo príliš zbytočné tlačenie na pílu (to ma nikdy vôbec neteší). Solídne 3* ()

BarryLyndon 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem po kontroverzních reakcích něco odvazaneho. Ale ukázalo se, že je to v podstatě nuda, kde se i jako obří ctitel Billa Burra přikláním na stranu profi recenzentů, protože user ratings nahonili uměle jeho fanboyové, což jsem myslel že jsem také...  V podstatě je to triviální děj složený ze scének, které už jsem v jeho standupech slyšel xkrát s naprosto nulovou přidanou hodnotou. Produkcne je to nejlevnější možná televize a Burr nemá na to aby filmarsky pritlacil na silné momenty jako dělal Louis CK v seriálu Louie. A seriál by tomu seděl asi víc. Od nejvtipnějšího chlapa na planetě jsem chtěl víc. 5/10 ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Billa Burra mám rád a jeho vystoupení mi přijdou vtipná (většinou). V jeho režijní prvotině se sice trochu opakuje, nicméně i tak jsem s ním většinu času soucítil. Ano sem starej a žít v hyperkorektní woke společnosti jako on, asi bych měl taky podobné problémy se zvládnutím vzteku. Je celkem s podivem, že podobný druh filmu, který se do woke přecitlivělosti snaží opírat vypustí zrovna Netflix, který je s ní naopak celkem kamarád. Ani mi nijak nevadilo, že Old dads nedrží nějak extra pohromadě a v jádru sem dostal plus mínus to co sem čekal. Snad jen ten konec je až takový moc na volnoběh a to přepnutí do vážnějšího tónu sem moc nesedí a vlastně ani moc nefunguje…60% ()

Flynn 

všechny recenze uživatele

Bill Burr tady krasne nastavil zrcadlo soucasne spolecnosti v USA. Kdy je kazdy offendet vsim i tim co s nim nema nic spolecneho. Clovek musi byt na Billa trosku zvykly, jinak mu muze prijit jeho vecne nadavani ve vyssi tonine otravne. Kdo je vsak zvykly, ten si to uzije. ()

Reklama

Reklama