Reklama

Reklama

Epizody(12)

Obsahy(1)

Když čarodějka Alyssa našla na prahu svého domu dítě, nečekala, že se její život obrátí vzhůru nohama. Navzdory svému zmatení pojmenuje dítě Viola a rozhodne se ji vychovat jako vlastní. O šestnáct let později Viola vyrostla nejen v dceru, která Alyssu zbožňuje, ale také v ženu výjimečných rozměrů a okolí si Violu plete s Alyssinou matkou. (mikki089)

(více)

Videa (6)

Trailer 1

Recenze (2)

Starletka 

všechny recenze uživatele

Takový jeden velký barevný mišmaš. Obsah prakticky neexistuje, neb každá epizoda je jen snůška náhodných gagů a obzvlášť na začátku je humor spíš trapný než vtipný a taky Viola je šíleně otravná. Pár scének se mi líbilo (tsundere bitva v parku, víly v růžích...), ale drtivá většina mě bohužel nudila. 4/10 ()

Jeoffrey

všechny recenze uživatele

Zkusil jsem první dva díly a bohužel mě seriál vůbec neoslovil, nebo spíš se objevil největší problém jakékoli komedie – nepřišlo mi to vůbec vtipné. A když si k tomu přihodím spíš epizodický příběh, který působí dojmem, že neskrývá nic hlubšího a postavy, které mi i přes svůj docela povedený design nakonec nepřišli skoro vůbec sympatické, tak je jasné, že pro mě není důvod si pouštět další díl. Drop po druhé díle a nehodnoceno. ()

Reklama

Reklama

Reklama