Reklama

Reklama

Tajemství krokodýlů

  • Česko Krokodýlí moudrost (více)

Obsahy(1)

Na první pohled je na tom sympatickém mladém muži podivné jen jeho příjmení: Grlscz. Inspektor Healey, který vyšetřuje násilnou smrt Marie Vaughanové, však začne mít velice brzy pocit, že tady není něco v pořádku. Ostatně žádný div, protože Maria není první Stevenova přítelkyně, která přišla nešťastnou náhodou o život. Steven sice s policií vstřícně spolupracuje, stín podezření, který na něm leží, však den ode dne houstne. Podezření je ovšem jedna věc, usvědčení druhá. A tak zatímco policie pátrá po důkazech, Steven už prožívá novou lásku. Jenomže Anne je jiná, než byly všechny jeho dosavadní přítelkyně... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (10)

Gary 

všechny recenze uživatele

Britský filmeček, který je rozhodně divný, ale se zajímavým námětem stojí za vidění především kvůli výkonům Jude Lawa a Timothy Spalla. Bohužel však není zpracován tak, jak mohl být. ()

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Film jsem shlédl úplnou náhodou a nelituji toho. Jude Law podává opět velice zdařilý výkon. Jeho herectví je přirozené, přesvědčivé a zároveň děsící, svou roli zahrál s nadhledem a nebál se jít do toho naplno. Vadil mi jeho protějšek, a to policejní detektvi v podání Timothy Spalla. Sem se hodí úplně jiný typ, nějaký zelenáč, třeba detektiv, který teprve nastoupil do práce. Situace okolo gangu z metra by poté vypadala omnoho lépe. Neříkám, že neumí hrát, to vůbec ne. Jen se mi nehodil do role detektiva, toť vše. Po-Chih Leong natočil působivý thriller, s originální zápletkou, ale jinak s ničím nevybočujícím z řady ostatních levných tuctových filmů let minulých. ()

Reklama

SeanLSD 

všechny recenze uživatele

Film skrz-naskrz britský, inteligentný, chladnokrvne vášnivý a bizarne krásny. Nenápadná genialita, ktorú je najlepšie vidieť úplne nepripravený.. ale vlastne sa na ňu ani veľmi pripraviť nedá.. ( Rovnako fascinujúci, až epický, musí byť aj príbeh režiséra, keď sa človek pozrie na jeho kariéru pred a po tomto diele.) ()

Jossie 

všechny recenze uživatele

Film s velmi zajímavou atmosférou (velmi k ní přispěla barevnost snímku) a úžasným Judem Law, který hraje podivínského Stevena velmi přesvědčivě. O ději jsem předem nic netušila, takže mě velmi překvapil osud jeho první přítelkyně a ještě tak dvacet minut mi nebylo moc dobře. Policistova postava byla dost překvapující, jeho jednání od počáteční nedůvěry k úplnému zlomu v uvažování, jeho rozhovory se Stevenem patří k nejlepším scénám ve filmu. Líbil se mi závěr filmu, vlastně se mi to dost líbilo celé, 3,5*. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama