Reklama

Reklama

Tajemství krokodýlů

  • Česko Krokodýlí moudrost (více)

Obsahy(1)

Na první pohled je na tom sympatickém mladém muži podivné jen jeho příjmení: Grlscz. Inspektor Healey, který vyšetřuje násilnou smrt Marie Vaughanové, však začne mít velice brzy pocit, že tady není něco v pořádku. Ostatně žádný div, protože Maria není první Stevenova přítelkyně, která přišla nešťastnou náhodou o život. Steven sice s policií vstřícně spolupracuje, stín podezření, který na něm leží, však den ode dne houstne. Podezření je ovšem jedna věc, usvědčení druhá. A tak zatímco policie pátrá po důkazech, Steven už prožívá novou lásku. Jenomže Anne je jiná, než byly všechny jeho dosavadní přítelkyně... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (10)

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Film jsem shlédl úplnou náhodou a nelituji toho. Jude Law podává opět velice zdařilý výkon. Jeho herectví je přirozené, přesvědčivé a zároveň děsící, svou roli zahrál s nadhledem a nebál se jít do toho naplno. Vadil mi jeho protějšek, a to policejní detektvi v podání Timothy Spalla. Sem se hodí úplně jiný typ, nějaký zelenáč, třeba detektiv, který teprve nastoupil do práce. Situace okolo gangu z metra by poté vypadala omnoho lépe. Neříkám, že neumí hrát, to vůbec ne. Jen se mi nehodil do role detektiva, toť vše. Po-Chih Leong natočil působivý thriller, s originální zápletkou, ale jinak s ničím nevybočujícím z řady ostatních levných tuctových filmů let minulých. ()

Gary 

všechny recenze uživatele

Britský filmeček, který je rozhodně divný, ale se zajímavým námětem stojí za vidění především kvůli výkonům Jude Lawa a Timothy Spalla. Bohužel však není zpracován tak, jak mohl být. ()

Jossie 

všechny recenze uživatele

Film s velmi zajímavou atmosférou (velmi k ní přispěla barevnost snímku) a úžasným Judem Law, který hraje podivínského Stevena velmi přesvědčivě. O ději jsem předem nic netušila, takže mě velmi překvapil osud jeho první přítelkyně a ještě tak dvacet minut mi nebylo moc dobře. Policistova postava byla dost překvapující, jeho jednání od počáteční nedůvěry k úplnému zlomu v uvažování, jeho rozhovory se Stevenem patří k nejlepším scénám ve filmu. Líbil se mi závěr filmu, vlastně se mi to dost líbilo celé, 3,5*. ()

SeanLSD 

všechny recenze uživatele

Film skrz-naskrz britský, inteligentný, chladnokrvne vášnivý a bizarne krásny. Nenápadná genialita, ktorú je najlepšie vidieť úplne nepripravený.. ale vlastne sa na ňu ani veľmi pripraviť nedá.. ( Rovnako fascinujúci, až epický, musí byť aj príbeh režiséra, keď sa človek pozrie na jeho kariéru pred a po tomto diele.) ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama