poster

Labutí princezna 2: Tajemství hradu

 • USA

  The Swan Princess II

 • Slovensko

  Labutia princezná 2: Tajomstvo hradu

Animovaný / Rodinný

USA, 1997, 71 min

Režie:

Richard Rich
 • Stegr
  ***

  60%(6.6.2007)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $273,644Tržby Celosvetovo $500,000(26.3.2010)

 • Rymixta
  ****

  Další díl Labutí princezny, v dětsví velmi oblíbený. Jak sem již psala u jedničky, stalo se Odetě osudným, že vždy když někde řádí nějaký lotr a někoho mění, nebo je třeba se změnit, bude z ní vždycky labuť a basta. Hezká pohádka, jako pokračování se skoro vyrovná i jedničce. Jen mi občas přišlo, že některé postavy daboval někdo jiný, což trochu kazilo dojem.(28.4.2016)

 • EvilEvE
  *****

  ach....díky tomuto filmu jsem prožila svou první lásku. princ erik....on je tak úžasný. sličný, spravedlivý, pravdomluvný, dobrodinný, bohatý, bystrý, silný....byl to on, mého srdce šampión. ale teď k filmu- je to krásná ukázka síly lásky, která nejen že hory (a pohlavní nemoce) přenáší, ale pučí i napříč živočišnou říší. a to ztvárnění citů mezi homo sapiens a cygnus olor, to se nevidí ani v lecjakém hraném filmu pro dospělé se zvířátkovou tématikou....je to alegorie přátelství biblických rozměrů, jako když se william wallace odtajní, ale zástup jeho příznivců se ho zastane. 101%(12.8.2007)

 • Paldiny
  **

  Železo sa má kuť za horúca, tu mohlo ešte nejaký ten rok počkať. Príbeh s ročným odstupom nadväzuje na predošlý diel lenže s kratšou minutážou šla dole aj jeho úroveň. Tempu chýba šťava, komickým situáciám vtip a ak naň aj príde je dosť chaoticky zostrihaný. Poväčšine to zachraňuje iba prítomnosť zvieracích postavičiek, ktoré sem-tam utrúsia nejakú hlášku. Tie už idú rovnako len na zotrvačník a doplácajú na fakt, že im scenár nedoprial žiadnu novú posilu. Čo najväčšmi zdobilo predošlý diel je nenávratne preč vrátane melodických pesničiek, z ktorých všetky 3 prírastky pôsobia unavene a bez nápadu. Pokračovanie je v globále zbytočné a rýchlo zabudnuteľné.(8.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace