Reklama

Reklama

James May: Náš člověk v... - Japonsku

(série)
  • Velká Británie Japan
Trailer
Velká Británie, 2020, 4 h 59 min (Minutáž: 47–52 min)

Režie:

Tom Whitter

Hrají:

James May (průvodce)
(další profese)

Epizody(6)

Obsahy(1)

James May vyráží na nezapomenutelné dobrodružství napříč Japonskem. Od zamrzlého severu až po příjemně teplý jih. Seznámí se s místními, pochutná si na nudlích a pokusí se Zemi vycházejícího slunce skutečně porozumět. (Prime Video)

Videa (1)

Trailer

Recenze (23)

Drozdo57 

všechny recenze uživatele

Veľmi zábavný a príjemný nenáročný dokument, ktorý pozitívne a romanticky zobrazuje celé to úžasné Japonsko. Bohužiaľ práve preto, aby sa držal tento veselý nenáročný tón, sa kĺže iba po povrchu toho, čo Japonsko reálne je a akí sú Japonci naozaj. Takže ak sa chcete pobaviť, tak toto je pre vás. Ak sa chcete reálne niečo dozvedieť o Japonsku, ich kultúre a ľuďoch, na to sú iné dokumenty, alebo dokonca seriály (napr. fantastický Šogún). Pretože vzhľadom na to, čo viem o Japonsku a jeho ľuďoch som sa musel iba pousmiať na všetkých tých vysmiatych a priateľských ľudkoch, čo James stretával... ()

Forty- 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V Japonsku som este stale nebol, tak som rad, ze mi to James aspon takto ukazal. Jeho prijemny prizvuk, suchy humor, klasicke hlasky, a zaujimava krajina z tohto robia prijemnu oddychovku. James urcite ukazal, ze vie robit aj ine veci okrem automobilovych serialov. OK, tak to by sme mali. A teraz by som bol rad, keby sme sa vsetci pekne vratili k tym autam, lebo je to proste o nieco zabavnejsie! ()

Reklama

Kwaichi 

všechny recenze uživatele

Suchý anglický humor do Japonska dobre zapadol. Štáb sa snažil pre Jamesov program spestriť ako sa len dalo, prezentovali turistami menej opozerané stránky národa vychádzajúceho slnka. Počas 11 týzdňov natáčania mohli zachytiť aj zopár viac zaujímavých scén, ale James už má svoj vek. Aj keď James už Japonsko navštívil viackrát, miestami pôsobil strateno. Ale treba uznať, samuraj na bicykli, škola anime a chodidlová masáž nemali chybu. Jeho verný spoločník na cestách - Yujiro bol stelesnením perfektného sprievodcu. ()

Jan.Cada1 

všechny recenze uživatele

První díl skvělý, pak kvalita mírně opadávala. U dílu 4 jsem se opravdu přemáhal to vůbec dokoukat. Ale poslední díl byl fajn, tak aspoň, že se konec povedl. Show je hodně podobná třeba speciálním dílům Top Gearu. Pokud vám sedí Jamesův humor, tak doporučuji. Dovíte se zajímavosti a nějak tak pochopíte, že život tam na východě je opravdu dost jiný od středu Evropy. Až teda na Tokyo. Dal bych 3 hvězdy, ale za skvělého společníka Yujira zvednu na 4. ()

vyfuk 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nečekaný přírůstek do rodiny Amazon tvorby a rozvětvení vesmíru kolem Gran Tour, kdy May má zase něco vlastního. Jako největší otloukánek však jeho vedlejší show bývají ty nejzajímavější. Tato není výjimkou. Jednoduché nahlédnutí do japonské kultury trochu jiným směrem, hlavně okořeněný nějakým tím humore, který sedí a občas potěší. Nicméně neohromí. Nepůjde asi o nějaké přelomový kousek, který by přinesl nějakou osvětu, ale pro nadšence Maye nebo Japonska ideální volba to vidět trochu jinak. Pro mě jako polo laika zase pro změnu příjemné zpestření pohledu jak na něj, ta na Japonsko. Není moc co vytknout. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama