Epizody(11)

Země je planetou extrémů od pólu k pólu. Tento seriál detailně zkoumá extrémní prostředí od věčné temnoty antarktické zimy po nejvyšší stromy a nejhlubší jeskyně na Zemi, jejichž obyvatelé nikdy neuvidí denní světlo. Tento program, který vznikal pět let a získal mnohá ocenění, je nejdražším přírodovědným dokumentárním seriálem, který kdy nechala natočit BBC. (oficiální text distributora)

jirina55

Zázračná planeta (2006): Zcela fascinující podíváná znázorňující veškeré detaily naší nevyčerpatelné fauny a flory snímaná tou nejlepší kamerou pod vedením ne přiliš známého, leč v tomto oboru brilantního režiséra Alastaira Fothergilliho a v podání provázejícího přírodovědce Davida Attenborougha. Věřím, že tento 11ti dílný seriál tematických epizod budete hltat od první do poslední minuty stejně jako já, třeba v dabované verzi typického Vladimíra Fišera a v HD kvalitě. Většinou nepoužívám superlativy, ale v tomto případě nemohu jinak. Jednoznačně úžasné!! ()

aboj

Keby sa to dalo, tak tomuto dokumentu dám hviezdičiek aj desať. Nepovažujem za potrebné niečo k tomuto veľdielu povedať, to treba len pozerať a vyžívať sa v inom veľdiele, ktorým je príroda našej planéty. ()

Soifon

David Attenborough ve spolupráci s BBC – kombinace, jež byla vždy zárukou kvalitních přírodovědných dokumentů. Nicméně Planet Earth jde ještě dál, protože to, co člověku nabízí, je nepopsatelně příjemným pohlazením pro ducha. Dokumentární série, jejímž hlavními symptomy jsou husí kůže a povislá čelist divákovy. ()

Crucifere

Planet Earth je dobrý dokumentární cyklus..ale já jsem tak trochu provokatér a nesedí mi jedna věc - mám rád dokumenty, které rozeberou dané téma do nejmenších kostiček, avšak i když Planet Earth je cyklus velice rozsáhlý, nemůže popsat vše co se na Zemi děje a bere ze všeho něco a já se tak cítím málo informován. Je tam mnohé o naší planetě, o jejím reliéfu a jaký to má vplyv na počasí, proč je kde jaké podnebí, také je tam mnoho informací o zvířatech, které Zemi obývají, také o habitatech, kde žijí...ale pořád jsem okraden..anebo možná je těch informací na mně moc a jen se tak cítím... ()

lenny71

Na Zázračnou planetu prostě nic jiného nemá. Je to krásně natočené, dozvíte se spoustu zajímavých věcí... sobotní ráno bez Zázračné planety si ani nedokážu představit. ()

Trepak

Špička medzi prírodopisnými filmami. Nádherné zábery, ktorých natáčanie si muselo vyžadovať veľa trpezlivosti a driny. Pri sledovaní jednotlivých dielov som mal vždy chuť tieto miesta navštíviť. ()

Socirel

Nádherný dokument o přírodě ze všech koutů naší krásné planety, vám dá více než kdybyste seděli týdny nad přírodopisnou knížkou. ()

derris

Dokumenty o přírodě mě bavily už od útlého věku. V pubertě sice přišel útlum mého zájmu a raději jsem trávil svůj volný čas s akčními seriály nebo PC hrami. Ovšem to, co v posledních letech vychází z produkce BBC mě přilákalo k přírodovědým dokumentům zpět a navíc posadilo na zadek takovým způsobem, který jsem opravdu nečekal. Nádherné, fascinující, zábavné, neopakovatelné, originální, velkolepé, ale i nebezpečné (ty lidi, co to točí, musí být asi blázni). . .přesně takové jsou záběry vyplňující 90% stopáže každého dílu. Kromě toho přináší Planet Earth i něco navíc, jakési poselství o křehkosti rovnováhy v přírodě a o důležitosti její ochrany. Hodnocení naprosto mimo tabulky . . . ()

LuccaS27

100%, není co dodat... pokud někdo neviděl v HD, vemte si flašku koly, usaďte se, ať všichni zmlknou a dejte PLAY!!! Hlavně tady u toho se nemusí ani komentovat. Zajímavé komentáře: Faidra a Dan9K. ()

MAX33

Strhující podívaná, při které si sednete na zadek a otevřete ústa. A pak si uvědomíte, že to vše můžete vidět naživo, že takový je svět tam za dveřma. Spolu s cyklem Život, nejlepší dokumenty, které můžete shlédnout, pokud vás alespoň trošku zajímá příroda. ()

A.ZziK

Co k tomu víc říct. Téměř každej záběr je neuvěřitelnej. Jak se tohle někomu mohlo povést natočit? Navíc je to precizně poskládaný a vyváženě doplněný mluveným slovem, prostě bomba! Nejkrásnější dokument o planetě, kterej jsem kdy viděl. ()

orionn

Perfektne natočené, krásne zábery. Keby mala každá časť polhodinu, tak by som dal asi za 5*. Ale takmer hodina dala môjmu sústredeniu riadne zabrať. ()

Zázračná planeta II - Live in Concert již 28. 3.

Zázračná planeta II - Live in Concert již 28. 3.

18.03.2018

Po senzačním úspěchu programu Zázračná planeta - Live in Concert se na jaře 2018 představí pokračování koncertního provedení dokumentárních přírodopisných filmů BBC - Zázračná planeta II. Na programu… (více)