Film zachycuje život mladých punkerů ze Salt Lake City v Utahu. Hlavní postavy Stevo (Matthew Lillard) a Heroin Bob (Michael A. Goorjian) se protloukají životem s jediným cílem. Zbavit se vlády a žít v anarchii. Děj prochází každodenními situacemi těchto mladých lidí jako jsou koncerty, shánění drog, alkoholu, potyčky s jinými bandami a láska i smrt nejlepšího přítele. Vysvětluje i pohled charakterů na samotný punk, co je podle nich správný přístup a co jen póza. Stevo a Bob nás seznámí s některými jejich přáteli, ke kterým se vážou různé historky. Snímek zprostředkovává pohled na anarchii, revoltu a módu amerických punkerů osmdesátých let a ukazuje vzdor proti předsudkům a urážkám okolí. (ČSFD)

wege

Ten film se strašně vyvíjí, ze začátku to máte za kokotinu. Což je dáno hlavním hrdinou, Lillarda jsem totiž nic jiného, než kokoty hrát neviděl. Ale jak film postupuje, je v tom čím dál více skrytého a konci i vyřčeného poselství. Člověk se ve spoustě toho poznává, jak to kdysi měl. Ne že by mě bral punk, ale jde o to pochopení běhu a smyslu života. V anarchii není budoucnost a je daleko lepší být součástí systému a snažit se ho nabourávat a tím měnit zevnitř. Musíte si to v tom najít, protože jinak vám ten film bude připadat o ničem. ()

Brmbolec

V prvom rade treba vyzdvihnúť výborný soundtrack, ktorý perfektne zapadne aj do jednotlivých scén. V podstate tu funguje len jednoduchý dej s množstvom úsmevného ukecaného "filozofovania" o prehnitosti a napotrebnosti systému. Len ma mrzelo, že sa to potom otočilo a skončilo tak dramaticky. Takže dávam 4* ()

nejmka

Ze začátku docela vtipná, potom už jen blbost. Vykrádačka Trainspottingu jako vyšitá, ale o dost horší. Po polovině už mě to prostě jenom sralo, a byla jsem ráda, že to proboha končí. ()

Easykill

Neskutečně ukecaná a skoro nic neříkající pohádka o pózerství. Skoro jako nějaký paradokument až na to, že hlavní postava sice mluví a dívá se na kameru, ale s kameramanem se nebaví. Tohle mě strašně minulo, je to nudné, skoro bez děje a nakonec to ponaučení či myšlenka neměla takovou hloubku jak bych si představoval. ()

Kreveta.punk

Film od punkerů pro punkery, tak bych nazval tohle dílo. Což ovšem neznamená, že nezasvěceným by se nemohl líbit. Naopak je tu lecos o punku vysvětlený a je vidět, že lidi, kteří na filmu pracovali se v tom orientují. Samotnej příběj je spíš takovým obrazem života dvou punkerů v Salt lake city, takže nečekejte žádný ohromný dějový zvraty, ale o zábavu rozhodně není nouze, například nakupování chlastu ve vedlejším státě, Bobův pobyt v nemocnici, zatraceně hardcorovej koncert a zpousta dalších. To všechno proložený kvalitním soundtrackem si u mně zajistilo místo mezi top 10. ()

Martazoe

Američané se nesmí nechat zahanbit a musí natočit film o punku. Povedlo se jim to částečně. Vznikla dobrá a svižná komedie pojatá netradičně, ovšem to je asi tak všechno. Oblečení hlavní postavy bylo tak dokonale "punkové", že nevím, kde by ho asi sháněl nebo to měl být záměr. A konec? Nevím, tohle totiž punk staví na hlavu a neguje všechno, co bylo řečeno. ()