Reklama

Reklama

Na lovu: 30 let s Novou

(pořad)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Speciál vědomostní show Na lovu k 30. narozeninám TV Nova. V pořadu se objeví současné i bývalé hvězdy televizní zábavy, které budou ve vědomostním souboji s lovcem hledat odpovědi na otázky zaměřené především na legendární pořady, seriály a osobnosti televize Nova. Pořad moderuje Ondřej Sokol. (TV Nova)

Recenze (4)

kajas 

všechny recenze uživatele

Speciál odvysílaný na den přesně 30 let od zahájení vysílání TV Nova. Jsem velkou fanynkou této vědomostní soutěže a potěšil mě výběr hostů i otázky zaměřené na historii této televizní skupiny. ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Opět klasický díl Na lovu, jen tentokrát zaměřený na historii a pořady TV Nova slavící kulaté narozeniny. A opět to bylo skvělé. Tentokrát byl díl ozvláštněn hned dvojicemi soutěžících a hudebními ukázkami. A krom toho jsou VIP díly vždy o řád vtipnější, než ty klasické. A o tomto to platí taky. ()

Lachtaan 

všechny recenze uživatele

Povedený speciál, který jako jediný dostál poutavé oslavy 30. narozenin jedné velké televizní stálice. Bral jsem to jako takovou záplatu při postrádání Hvězdných speciálů, které mě osobně bavily víc než současný Superlov. ()

fabecc1222 

všechny recenze uživatele

Podobně jako díl na Silvestra, tak i tohle je vesměs klasický díl Na Lovu: Hvězdný speciál, akorát tématicky zaměřený na 30 let Novy. Bylo fajn, že dorazili hvězdy Novy z různých období, všichni dobře naladěníx, bez větší extravagance. A stejně tak, že dramaturgové dokázali pomocí otázek vhodně připomenout ty nejlepší momenty z historie Novy. ()

Reklama

Reklama