Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Profesionální špion je pověřen sledováním tajemné nájemné vražedkyně a vyděračky. Ta je ovšem mimořádně půvabná a detektivovi se pozorování začíná líbit. Slídí za ní po celých Státech a během tohoto výletu vypluvají na povrch zvláštní pravdy o obou aktérech v této voyerské hře. (maxi6)

Recenze (20)

kajda.l 

všechny recenze uživatele

Nebýt (obnažené) Ashley Judd, tak tomuhle scénaristickému zmaru (ano..troufám si říct, že sám pisálek téhle matlaniny nevěděl o čem, že to vlastně vypráví), důkazem tomu může být naprosto useknutý, nic nevypovídající konec. A když si k tomu přidáte sterilní režii a na své možnosti maximálně průměrné herecké výkony (Judd, McGregor), ale oni vlastně ani neměli co hrát, kde nejlepší výkon podává "nastřelenej odbarvenej" Brandon Walsch (Priestley), tak nejspíš každého napadne, že tady něco nehraje. Pro mě jeden z nejpitomějších filmů, co jsem kdy viděl. 30% ()

lehkoživka 

všechny recenze uživatele

Strašlivá nuda, kterou nezachránil ani špion v červené bundě (nenápadný jak jeptiška v tangách) Ewan McGregor se svým mekgajvrovským kufříkem. Sledovat hodinu a půl Ashley Judd, která někam jede a někde bydlí (pravda, mění jména a paruky, občas je nahá a párkrát někoho zabije), to fakt ne. A ta imaginární protivná dcera to zazdila ještě víc. ()

Reklama

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Tak jsem si ze začátku říkala, že to víc jak za dvě nevypadá a ptala jsem se sama sebe, má-li to vůbec cenu dokoukávat. Takové béčko. Pak mě ale překvapily v celku originální záběry (kameře, střihu atd. nijak nerozumím, ale tady mě to okouzlilo) a zhruba v polovině filmu už jsem si uvědomila, že ačkoli mi to stále připadá jako hrozná kravina, baví mě to, na rozdíl od jiných kravin, sledovat. A tenhle dojem mi vydržel až do konce. Každopádně souhlasím s jedním zdejším komentem, ta imaginární dcerunka mě pěkně pila krev. 50% ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Taky nepatřím mezi ty, na které by tento film udělal nějaký závratný dojem. Scénář byl místy zbytečně překombinovaný, děj natahován nudnými scénami a herecké výkony prachobyčejným průměrem. Rovněž mne také neskutečně „srala“ ta malá holka, takže asi jediné chvíle kdy jsem si film více užíval byly ty, kdy Ashley Judd mordovala jednoho chlapíka za druhým. Bohužel těch bylo na přemrštěnou stopáž asi málo. ()

-ETIENNE- 

všechny recenze uživatele

Zložitý film. Ashley Judd v druhom diele z nekorunovanej mysterióznej trilógie (Dvojnásobné obvinenie - Vržedná náklonnosť - Zberateľ bozkov). Ona vnútorne nevyrovnaná neľútostná vrahyňa, on vyšinutý, psychicky nevyrovnaný (detektív) voyer. Je zaujímavé sledovať ich vzájomné stretnutie na konci sveta, v bare End of the World na Aljaške. Ona: Ja viem kto ty si .. ty si ten čo ma raz uvidel v múzeu a od vtedy ma sleduješ .. Ja: Je to zložitý film. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení filmu probíhalo v USA (Death Valley, New York, San Francisco, Washington, Pittsburgh) a Kanadě (Montréal, Mount Valin, Québec City). (GASTON73)

Reklama

Reklama