Show se uskutečnila 27. ledna 2024 v Tropicana Field (St. Petersburg, Florida). Na kartě se sešly čtyři zápasy.
1) Women's Royal Rumble Match
2) Roman Reigns (c) vs. Randy Orton vs. AJ Styles vs. LA Knight (Undisputed WWE Universal Championship)
3) Logan Paul (c) vs. Kevin Owens (WWE United States Championship)
4) Men's Royal Rumble Match (TheSpearCZ)

papadoce

Štandardne chudobnejšia zápasová karta čo do počtu vzhľadom na dva RR zápasy. Road to Wrestlemania begin. Ženský RR match nemal v prvej tretine vôbec šťavu a bol som až prekvapený koľko nových báb sa už na ženu ani nepodobá. Ach ach. Ale ako povedal Michael Cole, Jade Cargill is very unique. Viem presne kto je Absolutely Very Unique ♥️. Druhá polovica už ale mala šťavu a energiu. Fatal 4 Way sľuboval veľkú show vzhľadom na protagonistov. Kombinácia skutočných wrestlerov, showmanov a nudného Romana bola dobrá voľba. Škoda len, že výsledok bol vopred jasný. Dokedy ešte bude fungovať tento gay club. Ale bola to jazda. Paul vs Owens sú ďalšia parádna voľba. Celkovo oba zápasy, ktoré zvolil HaHaHáčko medzi RR matche boli jednotkový výber. Owens je podľa mňa nedoceneným wrestlerom. Just keep fighting jej aj moje heslo. Výborný zápas. Wrestling potrebuje postavy ako Logan Paul. A takmer dokonalú payperview zničil najočakávanejší zápas zo všetkých, mužský RR match. To je skladbou wrestlerov aj samotným priebehom tak veľké sklamanie, že z päťky nad ktorou som uvažoval to sťahujem dole a normálne som chcel ísť dole aj o dve. To bola tragédia. Jediný dôvod prečo ostanem na štvorke sú predchádzajúce dva zápasy a víťaz. ()

Nix

Konečně jsem se dostal k letošnímu prvnímu PPV a že jsem si ho zase užil. A nemohl jsem jinak protože tu byl můj oblíbenec Logan a neměl to tentokrát jednoduchý jelikož KO se s tím prostě nepáře a zápas to byl parádní a tvrdý. Nemám výhrady. Dále je tu Fatal 4 way, tam se asi dalo očekávat jak to dopadne, ale zápas měl dobrý momenty a každej z těch tří se snažil. Každopádně konec, kdo sleduje wrestling, je všem jasný a jdeme dál. Women Royal byl moc zábavný a měl naprosto parádní momenty, ženské to rozjeli hned na začátek opravdu na tisíc procent a nemám co tomu vytknout. Je tu i pár překvápek, jak to u royalu bejvá a hlavně mne překvapila big mama pump z TNA. A že si to dala skoro na pána. No a nakonec tu máme mužskej a taky naprostá paráda. Jen teda mi ten roster ze začátku přišel nezvyklý, hodně nových, mladých jmen, ale tím netvrdím, že je to špatně. Každopádně vzhledem k událostem, co se událi na poli WWE tak bylo jasné, že Brockovi bude uděleno pápá a místo něj se ukázal Bron Breakker. NXT moc nesleduju, takže jsem netušil, co od něj čekat, ale že to byla mašina. Naprosto parádní první výkon v Royalu a od jeho nástupu to šlo jen nahoru. Akorát je škoda, že Kofi nepředvedl žádný z dalších zajímavých kousků, jak se zachránit. Škoda. Ale jinak jsem vítězství nečekal. Akorát jsem netušil, co tohle vítězství momentálně ve světě wrestlingu vyvolá. No uvidíme, co tento rok přinese, ale začalo to sakra rozjetě a dobře. Tak to mám rád. ()