Příběhy psa Filipsa (TV seriál)

• český

Pes Filipes

The Huckleberry Hound Show

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 1958, 70x30 min

O má dráha, o má dráha, o má dráháááááá clementine!(5.5.2008)

ó má dráááhá, ó má dráááhá, ó má dráááhááá Clementine, ztratila se mi na věky, bez ní je mi celkem fajn :))(24.4.2008)

Šikula. Co víc k tomu říct. Pes Filipes uměl, neb jeho tvůrce uměl. A tak abych nebyl jako dětský divák spokojený. Už dávno jsem o psíkovi Filepesovi nic neslyšel. Možná, že se mu dostane remake.(7.9.2010)

O psu, který mluví jako exot a dostává nonstop na budku. Suchý humor psa Filipsa mě nutil k záchvatům smíchu, ale většinou jen v dabované verzi. Je to furt to samé a je to vtipné. Zatraceně vtipné. Ale bohužel až těch pár novějších dílů. U starších se nevyhneme trapnosti nikdy.(13.2.2010)

Nedocenená, a pre mnohých mladších divákov totálne cudzia vec. Huckeberry Hound však rozhodne stojí za pozornosť, je to totiž jeden z prvých cartoonov od známej autorskej dvojice Hanna-Barbera (Tom a Jerry, Flinstonovci, Scooby-Doo), ktorá pôsobila na Cartoon Networku. Niečo ako zlatý fond kresleného humoru pre tých najmenších, ale páčiť sa môže snáď iba takým nostalgiou oslepeným bláznom, ako som ja. "Oh my darling, oh my darling, oh my darling, Clementine!" (80%)(5.8.2010)