poster

Nekalé úmysly (TV film)

 • Kanada

  Wicked Minds

 • slovenský

  Nekalé úmysly

Thriller

Kanada, 2003, 92 min

Režie:

Jason Hreno

Scénář:

Turi Meyer, Al Septien

Hudba:

James Gelfand

Producenti:

Jean Bureau

Střih:

Debra Karen

Kostýmy:

Simonetta Mariano
(další profese)
 • Stegr
  **

  40% - To byla ale debilita. Jakkoliv dobrý pokus o dobrou atmosféru naprosto zazdilo neskutečně idiotské rozuzlení...(9.4.2009)

 • Lukoboss
  *

  To byla hrůza, to vám musím říct. Hlavní hrdina mně byl od začátku nesympatický a vůbec to celé působilo prvoplánovitě a vůbec ne dobře. A ty stupidní dialogy!? Myslel jsem, že to po půl hodině vypnu. Nakonec jsem se dodíval až do konce, ale nic to neměnilo na kvalitě filmu. Že na konci přijde nějaký zvrat, se dalo čekat, ale že to s těmi zvraty tvůrci překombinují, to jsem nečekal vůbec. Těch zvratů nakonec bylo snad pět během 15min. a já jsem se nestačil divit.(9.4.2009)

 • LiVentura
  **

  Klasický milostný trojúhelník, jenže je to jiné, muži jsou otec a syn, následuje brutální vražda.!(1.2.2010)

 • Roman.Ticka
  **

  Skoro za 3 právě kvůli nekonvenčnímu závěru a nečekanému rozuzlení. Tím snímek zůstává v žánru thriller, nikoliv krimi, jsem "mile" překvapena. Vlastně jsem se původně chytla na sympatického Andrewa a tak nějak se na vlně dění dostala až do finále. Není ničím novým, že se jedinec nechá (ne)dobrovolně ovlivnit vzorcem chování svého okolí, nejvíce rodiny. Ale faktem zůstává, že už se dávno nejedná o tuto omezenou škatulku, naopak se vzorec rozepjal do celé společnosti jak monstrózní chobotnice. Bohužel, jen aby nebylo příliš pozdě.(20.6.2013)

 • dots24
  **

  Je to asi na úrovní Nebezpečných hier, ale aspoň to nechce až tak moc s príbehu spraviť hlavolam. Pôsobí to ale nudnejšie a v podstate to nemá ani jednu silnú scénu a tá béčkovosť z toho priam srší. Angie Everhart je veľké plus pre film a aj keď to ku koncu má čím prekvapiť tak sa väčšinu filmu budete nudiť.(26.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace