V týlu nepřítele

Resistance

USA / Nizozemsko, 2003, 88 min

• gogo76

Absolútne ničím zaujímavý film.Téma 2.svetovej vojny ponúka nekonečné množstvo príbehov,ale filmári zvolili práve ten,už stokrát videný.Bojové scény žiadne,herecké výkony priemerné,otrepaný príbeh a podpriemerná,miestami vyslovene nudná réžia.Pre milovníkov vojnového žánru tento film akokeby neexistoval.40%.(9.2.2009)

• k212

Takové neslané, nemastné, nedějové, bez náznaku hlubších myšlenek. Asi nejspíš zbytečné. A to i přes zajímavý herecký potenciál.(7.8.2005)

• Big Bear

Tohle je válečný film, který vás bude nudit. Ačkoliv jsem se snažil naladit se na jeho notu, nepodařilo se mi to. Dvě hvězdy za ten Liberátor a Julii Ormond. * *(7.10.2012)

• jenik71

Na toto téma lze určitě takový film natočit lépe. Zcela bez nápadu a bez myšlenky. Ormondová s Paxtonem se sice snaží, ale to je asi také jediné plus. Čekal jsem rozhodně lepší zážitek.(29.11.2008)

• morris22

Celý je to takový divný, nedotažený..nudný :((11.4.2013)

Ona mu zachránila život. On spasil její duši. I když se celý svět rozpadá na kousky, síla lidského srdce dokáže dát některé z nich zase dohromady. Bill Paxton a Julia Ormondová vytvářejí v tomto epickém příěhu postavy lidí, chycených v průběhu 2. světové války ve víru vášně, nebezpečí a zoufalé odvahy. ***(4.11.2012)