Reklama

Reklama

Charlie: Všichni pejskové jdou do nebe

  • Česko Charlie (více)
Trailer

Obsahy(1)

Charlie není pes jako všichni ostatní. Dal by se přirovnat k Nicku Marshallovi z Po čem ženy touží, prostě pouliční vůdce, miláček fenek, nekonečný frajírek a bonviván. No a pak jednoho dne je konec a Charlie umře. A aby nemusel jít do nebe, kde je to pro takovéhle týpky vážně děsivá nuda, přijme Satanovu nabídku a zaprodá mu svou duši. Za ni dostane výměnou druhý život na Zemi a hodinky, které musí stále tikat, jinak propadne navždy peklu. To je ale Charliemu upřímně jedno, protože může zůstat a dál si užívat "života". Jenže... (monolog)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (60)

majo25 

všechny recenze uživatele

Animák nesie rovnaké znaky ako väčšina 90-tkových animákov a síce ničím od nich nevytŕča, napriek tomu je to zaujímavý, pekný a občas vtipný počin. Priehrštie akcie, nápadov a hlášok to občas dupe do priemieru, naštastie je to vynahradené už spomínanými kladmi, celkovou sympatickosťou a žiadnym priestorom pre nudu. Pochváliť musím skvelý slovenský dabing, hlavne duo Peter Rúfus a Miro Noga sú excelentní. ()

BigDeal 

všechny recenze uživatele

Charizmatický psík Charlie, neustále mysliaci na byznis a peniaze, jeho štýlový kamarat Itchy a malé dievčatko, ktoré zmení ich plány na pomstu a rýchle zbohatnutie je pre mňa ďalšou detskou klasikou. Možno trošku otrepaný príbeh premeny vôbec nevadí hlavne vďaka sympatickým postavám, peknej animácii, dobrým pesničkám (ktoré v dabingu nestoja za nič), humorným scénkam i celkovej myšlienke o priateľstve. ()

Reklama

Jello Biafra 

všechny recenze uživatele

Musím priznať, že tento film som videl v útlom detskom veku, pretože pochádzam z generácie, ktorá zažila staré VHS a videopožičovne. Ale teraz som si po 18 rokoch projekciu zopakoval a moc nostalgie na mňa nepadlo. Skorej mi film pripadá dosť naivný a plný ohraných klišé o napravení sobeckého Charlieho, ktorý sa zmení na obetavého kamoša. Dobrým trapasom sú aj jednotlivé hudobné čísla. Ale je mi jasné že je to film pre deti, takže tým pádom mne ako dospelákovi už nemá čo ponúknúť. ()

Morloth 

všechny recenze uživatele

Film jsem jako dítě neznal, tudíž jsem nebyl při jeho sledování svazován nostalgií. Okolnostmi jsem byl přinucen sledovat tento film dabovaný a na klasické VHSce. V tu ránu mi bylo jasné, co mi bude vadit. A světe div se, ono mi to opravdu vadilo. Český dabing byl totiž dosti nezdařený (škoda, že jsem nemohl slyšet originál, možná bych mluvil jinak), ze všeho nejhorší však byly překlady písní. Tak to by byl zvuk, či spíše mluvené slovo. Jenže Charlie mne nezaujal ani svou animací, tak trochu vykrádačka Disneyho. Ani příběhem, na kterém jsem jel jak na tripu a hlavu ni patu nenalezl. Navíc hlavní hrdina byl nepříjemný floutek, který mne neuhranul, když pak umřel (podruhé) a blížil se konec filmu, celkem jsem si oddechl. ()

BlackAngels 

všechny recenze uživatele

Pohádka, která má v mém srdci již od malinka první místo. Neodpustím si uronit slzu, když se Charlie příjde rozloučit za svým pískletem... Dokonce i teď mi to dere do očí slzy. Krásnou atmosféru pohádce dodávají i písničky z čumáčků huňatých kuliček. A když si hladová štěňátka zpívají jak je krásný se rozdělit... musím se usmívat a být celá rozněžnělá :-) ()

Galerie (39)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama