Au Pair aneb Slečna na hlídání

(TV film)
  • Česko Au pair: Slečna na hlídání (více)

Čerstvě vystudovaná Jenny Morgan se při hledání práce setká s bohatým Oliverem Caldwellem, otcem Kate a Alexe, dvou poněkud nezbedných dětí, na které v neustálém návalu práce nemá čas a právě pro ně hledá někoho na hlídání. Dívka přijme jeho nabídku a společně s ním a jeho dětmi odjede do Francie. Kate a Alexovi se zpočátku vyhlídka na čas trávený s novou vychovatelkou nezamlouvá a vymýšlejí všemožné naschvály, jak ji potrápit, a fígle, jak se jí zbavit. S pomocí řidiče Nigela se však Jenny pomalu daří získat nejen přízeň dětí, ale také samotného Olivera, a navíc se ukáže, že ve srovnání s Oliverovou protivnou přítelkyní Vivian je Jenny vlastně báječná. Není tedy divu, že se děti nakonec rozhodnou přejít otevřeně na její stranu a dát ji s otcem dohromady, k čemuž využívají neméně nápadité fígly. (TV Nova)

RomanL

Obvyklé klišé - krásná a chytrá au pair, která se k tomu dostala náhodou, zlá a vypočítavá budoucí macecha, dvě podařené děti a bohatý majitel velké společnosti, který na ně nemá čas. Jak to dopadne? Asi je to všem jasné. Mně se to ale líbilo, je to poměrně dobře natočené a hlavní hrdinka je celkem můj typ. Roztomilý film na odpoledne i na večer... ()

uprchlice

Pěkně natočený film. Moc jsem si užila srandu, když dělaly ty děti té Au pair různé pasti. I na herce se dalo koukat. ()

AltairAhad

Kdybych dala jen 1*, tak bych tomu až příliš křivdila. Rozhodně to nepatří mezi ty lépe natočené snímky, ale Heidi Lenhart je strašně sympatická a snést se to dalo. ()

bez1

Na sobotu večer dostačující. Pohádka o chudé a chytré holce, jak ke štěstí přišla, mě bude vždycky bavit ve všech možných verzích. Za mě zasloužených 60%. ()

andydufrsn

Celkem hezká aupairka vede válku se svými svěřenci, válku, která končí očekávaným smírem a spojenectvím, které přinutí zazobaného tatíka, těžkého workoholika, zamyslet se sám nad sebou. Celkem teda jako že volovina ()