Reklama

Reklama

Au Pair aneb Slečna na hlídání

(TV film)
  • Česko Au pair: Slečna na hlídání (více)

Obsahy(1)

Čerstvě vystudovaná Jenny Morgan se při hledání práce setká s bohatým Oliverem Caldwellem, otcem Kate a Alexe, dvou poněkud nezbedných dětí, na které v neustálém návalu práce nemá čas a právě pro ně hledá někoho na hlídání. Dívka přijme jeho nabídku a společně s ním a jeho dětmi odjede do Francie. Kate a Alexovi se zpočátku vyhlídka na čas trávený s novou vychovatelkou nezamlouvá a vymýšlejí všemožné naschvály, jak ji potrápit, a fígle, jak se jí zbavit. S pomocí řidiče Nigela se však Jenny pomalu daří získat nejen přízeň dětí, ale také samotného Olivera, a navíc se ukáže, že ve srovnání s Oliverovou protivnou přítelkyní Vivian je Jenny vlastně báječná. Není tedy divu, že se děti nakonec rozhodnou přejít otevřeně na její stranu a dát ji s otcem dohromady, k čemuž využívají neméně nápadité fígly. (TV Nova)

(více)

Recenze (49)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Poslední dobou dělám doma velkou čistu ve starých videokazetách, co jsme si kdysi dávno nahrávali z televize a nestačím zírat, na jaké kraviny jsme čuměli. Matně jsem si vzpomínal i na tenhle film, ale jediný důvod proč jsme si to zřejmě nechali – byla celkem pohledná představitelka hlavní hrdinky Heidi Lenhart. Jinak si to nedokážu ani moc představit (i když pravda, ségra je mladší o pět roků a tak si zřejmě v dětství nahrávala kdejakou píčovinu). Příběh je plytký jako sviňa, ti dva malí spratci mi byli silně nesympatičtí, stejně jako ta rádoby nová macecha. Jediný opravdu vtipný moment jsem našel na načapání záletného snoubence v restauraci a následné konfrontaci. A ono to má proboha ještě dvě pokračování…? 30% ()

Reklama

meave 

všechny recenze uživatele

Premýšľam nad motiváciou tvorcov. Naozaj chcú mať vysokoškolsky vzdelané opatrovateľky? Alebo by to bez týchto hlúpych hybridov škaredých káčat, popolušiek a protivných macôch nikto nerobil? Inak už ostáva iba možnosť, že presviedčajú o tom, že tie otrasné decká sú vo vnútri samé zlato. Nedajte sa oklamať - nie sú! Dá sa to síce prežiť, ale žiadna zábava. ()

Kri-kri odpad!

všechny recenze uživatele

Naprosto postrádající reálnost typicky americké klišé, jak se zazobaný vykořisťovatel zabouchne do chůvy jeho rozmazlených parchantů, kteří ji nejprve nesnášejí a vzápětí milují. Jeho snoubenka - klasická karikatura macechy, jakoby okopírovaná podle epizodní role Milionajdy z Kačeřích příběhů. Neskutečně povrchní kýč bez hlubší myšlenky, kde ani pařížské scenérie nemají šanci zachránit tento slaboduchý brak od totálního dna. Tohle se může líbit leda pubertálním slepicím po lobotomii nebo zlatokopkám coby studijní pomůcka k lovu papalášů. ()

Elyssea 

všechny recenze uživatele

To je tak předvídatelný, až je to hroozně nudný. Zkrátila bych tomu stopáž asi o polovinu (já byla vždycky strašně hodný člověk), tu malou holčičku bych vytahala za uši (nějak blbě poslední dobou snáším dětské uječené role) a tím by to haslo. Nuda nuda nuda, dokonce i na ospalé nedělní odpoledne na Nově. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (2)

  • Natáčení probíhalo v Maďarsku. (Terva)
  • Jake Dinwiddie soutěžil o cenu Young Artist v kategorii nejlepší výkon mladého herce v televizním filmu. (Terva)

Reklama

Reklama