Au Pair aneb Slečna na hlídání (TV film)

• Česko

Inon Zur

John Gilbert

Kostýmy:

Éva Vass

Miluji děti skvělí miláčkové.:-)http://www.csfd.cz/film/21259-pokojska/ http://www.csfd.cz/film/20798-past-na-rodice/ http://www.csfd.cz/film/140170-luisa-a-lotka/ zdravím deda :-) PS ještě jsem si vzpomněl na http://www.csfd.cz/film/9833-za-zvuku-hudby/ :-)(20.1.2016)

• Jonatána

Taková lehká blbost na nedělní odpoledne. Naprosto jasné, jak to bude. Chytrá, hodná, skvělá au pair, kterou se rozmazlení fracci snaží vyšachovat (jako všechny před ní), ale nakonec si je získá a budou ji milovat, movitý tatíček, co na děti nemá čas, ale miluje je, má otravnou snoubenku, která chce děcka poslat do bažin a postupně se zamiluje do té hodné au pait, ze které se vyklube hezule. Pochopitelně nesmí chybět nějaký ten hodný zamstnane, tentokrát řidič, který chůvě drží palce, dětičkám taky, chce je skamarádit a pomůže všemu k dobrému konci. No. Děcka mi přišla otravná a nehezká, i když děti mám ráda. Ale k nedělnímu žehlení asi v klidu.(14.12.2019)

• Colour

Tak a máme ďalší z radov filmov, v ktorých hnusné decká robia zle, máte ich plné zuby a chuť zabiť, a potom sa spriatelia s novou vychovávateľkou a stanú sa zlatučkými stvoreniami. K tomu odporná budúca macocha s piskľavým hláskom, vykrádačka Pretty woman (škaredé káčatko sa zmení na krásavicu) a je to klasické klišé. Ľahko čitateľný dej i koniec by mohol spasiť jedine humor a aj ten tu chýba. Všetko sa snaží byať nasilu vtipné a nie je. 40%(19.9.2010)

Rodinná téměř pohádková romance o tom, jak mladá Jenny ke štěstí přišla. Čerstvá absolventka se omylem stane chůvou dvou rozmazlených dětí boháče. Její klid a nerozvážnost bych tedy chtěl mít. Nic ji nerozhází, nervy pevně na uzdě a pořád usměvavá. No jo, prostě Amerika. Slaďounký filmík na odpočinutí a vůbec relaxaci bohatě postačí se všemi akreditacemi jaké má. Jednoduchost, jemnost, úsměvnost.(2.3.2015)

Tak co k tomuto filmu napsat? Já nevím, byl takový lehce nadprůměrný, nic moc jsem od něj neočekávala, viděla jsem jej až po třetím dílu, který dávali v televizi, jednoduchý děj, který lze jednoduše odhadnout, tak to bylo asi první místo, které se mi až tak nelíbilo. Potom asi ten okamžik, kdy se ta snoubenka jejich otce snaží vyšachovat chůvu. Jako plus bych dala děj, který, i když, nebyl nejlepší. Tenhle film bych doporučila těm, kteří od něj nic nečekají, jen chtějí zahnat dlouhou chvíli.(14.7.2014)

• - Jake Dinwiddie soutěžil o cenu Young Artist v kategorii nejlepší výkon mladého herce v televizním filmu. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v Maďarsku. (Terva)