Au Pair aneb Slečna na hlídání (TV film)

• Česko

Inon Zur

John Gilbert

Kostýmy:

Éva Vass

Miluji děti skvělí miláčkové.:-)http://www.csfd.cz/film/21259-pokojska/ http://www.csfd.cz/film/20798-past-na-rodice/ http://www.csfd.cz/film/140170-luisa-a-lotka/ zdravím deda :-) PS ještě jsem si vzpomněl na http://www.csfd.cz/film/9833-za-zvuku-hudby/ :-)(20.1.2016)

• Colour

Tak a máme ďalší z radov filmov, v ktorých hnusné decká robia zle, máte ich plné zuby a chuť zabiť, a potom sa spriatelia s novou vychovávateľkou a stanú sa zlatučkými stvoreniami. K tomu odporná budúca macocha s piskľavým hláskom, vykrádačka Pretty woman (škaredé káčatko sa zmení na krásavicu) a je to klasické klišé. Ľahko čitateľný dej i koniec by mohol spasiť jedine humor a aj ten tu chýba. Všetko sa snaží byať nasilu vtipné a nie je. 40%(19.9.2010)

Tak co k tomuto filmu napsat? Já nevím, byl takový lehce nadprůměrný, nic moc jsem od něj neočekávala, viděla jsem jej až po třetím dílu, který dávali v televizi, jednoduchý děj, který lze jednoduše odhadnout, tak to bylo asi první místo, které se mi až tak nelíbilo. Potom asi ten okamžik, kdy se ta snoubenka jejich otce snaží vyšachovat chůvu. Jako plus bych dala děj, který, i když, nebyl nejlepší. Tenhle film bych doporučila těm, kteří od něj nic nečekají, jen chtějí zahnat dlouhou chvíli.(14.7.2014)

• Elyssea

To je tak předvídatelný, až je to hroozně nudný. Zkrátila bych tomu stopáž asi o polovinu (já byla vždycky strašně hodný člověk), tu malou holčičku bych vytahala za uši (nějak blbě poslední dobou snáším dětské uječené role) a tím by to haslo. Nuda nuda nuda, dokonce i na ospalé nedělní odpoledne na Nově.(10.8.2008)

Obvyklé klišé - krásná a chytrá au pair, která se k tomu dostala náhodou, zlá a vypočítavá budoucí macecha, dvě podařené děti a bohatý majitel velké společnosti, který na ně nemá čas. Jak to dopadne? Asi je to všem jasné. Mně se to ale líbilo, je to poměrně dobře natočené a hlavní hrdinka je celkem můj typ. Roztomilý film na odpoledne i na večer...(23.9.2007)

• - Natáčení probíhalo v Maďarsku. (Terva)

• - Jake Dinwiddie soutěžil o cenu Young Artist v kategorii nejlepší výkon mladého herce v televizním filmu. (Terva)