Before Women Had Wings (TV film)

USA, 1997, 92 min

Lloyd Kramer

Ericson Core

Anton Sanko

Jay Benson

Stephen Semel

Kostýmy:

Catherine Adair

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

Film který mě donutil trochu přemýšlet, ale přesto mi nepřijde nikterak poutavý čí převratný. O tom jak si nešťastná vdova vybíjí svůj smutek na svých dětech. A o její dceři, která se zmítá mezi strachem a láskou ke své matce.(1.2.2009)

Ellen Barkin ako matka alkoholicka, neustale hadajuca sa so svojim manzelom, ktory neskor spacha sebevrazdu nezvlada vychovu svojich dvoch dospievajucich dcer, ktore bezdovodne bije. Musim pochvalit Ellen Barkin, (ktoru som prednedavnom videl v tretom pokracovani Dannyho partakov) za jej herecky vykon v tomto televiznom filme, kedze dokazala byt chvilami neuveritelne odporna. Taktiez i vedlajsia uloha Oprah Winfrey. Tento film som videl v jednej z nemeckych televizii pod nazvom AKO VTAK BEZ KRIDIEL.(19.6.2007)

• danecek24

55. Zlatý Glóbus za rok 1997 - nominace (1) - Nejlepší herečka v minisérii / TV filmu - Ellen Barkin(9.3.2009)

Celkem zdařilé Kramerovo dílko vypovídajíc o tom, jak hluboko se dá klesnout, aniž bychom si to připouštěli a jak to může dopadnout, když se někdo, kdo může pomoct, raději podívá stranou.(30.1.2009)