Kosí bratři

Animovaný / Rodinný
Československo, 1980, 1 h 42 min (Minutáž: 7–8 min)

Epizody(13)

Josef a Václav, tak se ti dva kamarádi jmenují. Nejsou to kluci, jak by se na první pohled zdálo, ale dva povedení ptáci kosáci – prostě kosí bratři. Oba dva spolu zažívají spoustu dobrodružství – vydají se na pouť, s krtkem se pustí do stavby metra, vydají se do ZOO, a dokonce vykonají i dobrý skutek. (Česká televize)

Paity

Večerníčkoví kosáci nabídli něco jiného než Krteček, Rákosníček, Rumcajs apod. Pro mě příjemná změna. ()

Matematicka

Příjemný večerníčkový seriál o dvou kosích bratrech, kteří drží za všech okolností při sobě a létají jen, když je to nezbytně nutné :-) Příhody ničím neoslní, ale také neurazí. Příjemná, byť méně výrazná klasika. Nelíbil se nám pouze díl "Jak si namalovali čerta". Cca 70 %. Zajímavé komentáře: Karlos80, Ded@M@tes. ()

Stejšn

Velmi pěkný večerníček. Ne že bych ho řadil ke svým oblíbeným, nebo se na něj těšil, ale vždycky jsem u něj vydržel. ()

Kontryhelka odpad!

Tenhle večerníček se mi vždycky hnusil. Jak jsem měla večerníčky ráda, tak tenhle pro mně byl vždycky hnusný. Nepovedený a nevím,co tím tvůrci chtěli říct. Kosáci se chovali jako blbci a ty jejich bouřky na hlavách, no fakt děsný. Dost mně to mrzelo, na večerníčky jsem se těšila ale na tohle se nedalo koukat. ()

matracak42

krásný večerníček pro malé a mě s přiblblou opakovačkou na začátku tak jako mnoho večerníčku a to je dělá tím čím jsou v očích dětského díváka. Ptáčkové kosáčkové jsou prostě čtveřáčkové ()