Komando totálního nasazení

Total Force

Sci-Fi

Kanada / USA, 1997

• Wacoslav1

POciSEM to vystihl celkem presne ale ja nejsem tak narocnej na Richarda Lynche se podivam kdykoliv ten mne jeste nezklamal a nasel bych miliardy horsich filmu jenom ten Frank Stallone byl totalne psisernej to nemuze bejt bracha Sylvestra! a jestli jo tak asi byla jeho matka kapku na drogach(8.11.2011)

• 5150

Akcí velice slušně napěchované béčko, u kterého pokud nebudete řešit logiku, celkem se pobavíte... a to cca 15-ti vteřinové cameo Roberta Z´Dara fakt potěšilo..)) stopáž 95 min.(18.10.2007)

• Terva

V některých (většině) případech nešlo přehlédnout všudypřítomnou stupiditu. Málem jsem z toho dostal neurolátor.(7.7.2012)

• Rodriguez

Distribuční překlad na vhs je: "Komando totálního nasazení" pod hlavičkou: Intersonic.(8.9.2011)

• POciSEM

Tohle je snad nejhorší film co sem kdy viděl.Kameraman musel mít kratší nohu nebo co,protože skoro všechny záběry jsou točeny šikmo a nebo se klepou jak kdyby kamera ležela na tatramatce.Kdo to překousne a vydrží do půlky,čeká ho nejtrapnější souboj v historii kinematografie.Bitka v hospodě je fakt síla.Scénář tady neexistuje,říkal bych tomu spíš improvizace za pochodu,no a herci?HA HA HA HA HA HA HA.Snad jenom ten Richard Lynch se mi líbil(24.6.2009)