Herkules v New Yorku

• USA Hercules in New York

Diův syn Herkules žije na hoře Olymp, ale začíná se tu trochu nudit. Napadne ho, že by mohlo být zajímavé navštívit svět obyčejných smrtelníků. Zeus z toho není zrovna nadšený, ale nakonec se Herkules přece jen vydává do New Yorku. Svým zjevem a hlavně silou budí pozornost všech lidí, se kterými se setká. (Vapet Production)

MotMotkovich

Realističtější souboj s medvědem těžko pohledat. A kdo by to byl řekl, že na Olympu jdou slyšet auta ... nebylo to zas tak špatné, člověk se zasměje, pokud k tomu přistoupí s nadhledem. ()

ajaxx

Za co ty dvě *? No, je to taková nostalgie, jako asi 4 letý klučina jsem to měl hrozně rád. Pak jsem na ten film úplně zapomněl, ale co? Nebýt toho, nebylo by ani Arnolda na stříbrném plátnu, tak budiž mu aspoň za tu snahu dopřáno trochu ocenění i když film samotný je hrozná chujovina :-) ()

nikhaj

Ako film urcite nie, zmes grotesky, dokumentu a bajneho boha..v new yourku ehe. Ale z retrospektivy super, stary newyork, 1rola, nabuchana hora svalov/mister universe/. Je dobre ze je ()

Astaire

Dokonalý film který je chtěně i nechtěně vtipný (spíš nechtěně) s dokonale (ne)zvládnutou režií a hereckými výkony, promenádou jednoho svalovce (který vstoupil do historie) a dokonalou, nepřekonatelou výslovností - angličtina s německou - pardon, rakouskou výslovností je k popukání a dodává tomu šmrnc i ve slabších chvílích. Škoda jen že to tomu Arnoldovi nezůstalo, mohla být ještě legrace (třeba v Terminátorovi nebo Commandu, tam by to sedlo). A podoba Olympu - tak jak má být :-) ()

lolo0000

Predakák! To je jediné slovo ktoré sa človeku musí honiť hlavou keď si pozre tento až amatérsky film, možno však na tú dobu precalen v niečom dobrý. Údajne prvá úloha Arnolda Schwarzenegra ,a to je aj vidno. Nevie poriadne po anglicky ,jeho vyslovnosť je neskutočná a vyzerá jak nejaký "pajác" ktorému len hovoria vety a on ich len zopakuje. Sú tam neskuročné chyby kameri atď. No proste všetky veci ktoré vlastne robia z toho veľmi nekvalitný film, robia z neho zároveň aj obrosvskú komédiu... ()

Fraktální

Tak geniální komedii jsem už dlouho nevidel. Arny byl už onehdá herecký talent a když k tomu přičteme skvělý scénař s prvky řecké mytologie . prostě jasných 6 ****** ()

Angel7

Hviezdičku dávam za snahu a "hviezdne" obsadeie. Inak nedoporučujem pozerať ani pod zámienkov, že je to Arnoldov prvý film. ()

golf78

Hrozný film..... vypadá to jako nějaká šptaně udělaná studentská práce.... NICMÉNĚ....... je to Schwarzeneggerova prvotina, takže má místo v mé videotéce....... ()

Majino

Arnie, Arnie... tú jednu hviezdičku Ti dám za Tvoj vyformovaný outfit... Prebudil som sa v pasáži, kde Arnold zápasí s ďalším svalovcom pri zdvíhaní rôznych hmotností činiek a to azda bola jediná viac-menej seriózna časť filmu... Najviac som sa nasmial na scéne, v ktorej náš Arnoldko jazdí na záprahu a bičíkom sa snaží biť protivníka vystrkujúceho sa z auta... Arnieho herecké umenie je v ostrom protiklade s jeho umením tela... ()

Manaolana

Ale dejte pokoj, kdo vidi Arnieho ocima uzasleho decka musi tomuto filmu dat vic nez 3*. Ano, je to magorina ale ujeta spravnym smerem a jeho prsni svaly a mezera mezizubni fascinuje damy i pany dodnes. Proste pro Arnoldofily kultovni vec. ()

Masinfira

Tak u filmu, který mě odpuzoval už názvem jsem se mrknul na zdejší hodnocení a říkal si, že to asi bude velká hrůza. Začátek tomu skutečně odpovídal. Začátek filmu "na Olympu" se sice dal čekat, ale bylo to opravdu špatné... pak jsem se ale dobře bavil a do poloviny až 2/3 filmu mi to přišlo ok. Také se zrovna neobjevovali žádní bohové a to filmu spíše přidávalo. Ukazoval se pouze střet reality s Herkulem... bohužel přišla i "zápletka" s božskou neposlušností a tam se film začal obracet přímo směrem k hodnocení odpad. Kdybych hodnotil tu první část, 3* bych dal... nápad je slušný, zpracování také. Závěr to ale vše naprosto kazí, tam je i odpad hodně dobré hodnocení... dokoukal jsem to jen proto, že už zbývalo pár minut, jinak bych na to asi dlabal. ()

luukaas

Tenhle film nejde jinak hodnotit než odpad, ale většina příznivců Arnolda nebo kulturistiky tenhle film bude zbožňovat, protože tam hraje přeci legenda bodybuildingu a příběh to je vedlejší produkt.. ()