poster

Herkules v New Yorku

 • USA

  Hercules in New York

Akční / Komedie / Fantasy

USA, 1970, 75 min

Scénář:

Aubrey Wisberg

Producenti:

Aubrey Wisberg
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  *

  Zaujímavejším počinom pre odštartovanie filmovej kariéry Arnolda Schwarzeneggera, by bolo keby si radšej zahral v nejakom porne (podobne ako niekoľko jeho kolegov). Pretože táto jeho prvotina je na úrovni primitivity. Príšerne naivné a úboho natočené dielo. Jedinou zaujímavosťou "Herkulesa v New Yorku" je ten fakt, že je to prvý film, kde sa objavil dnešný guvernér Kalifornie. *(2.2.2008)

 • Boomstick
  **

  Tazko....tazko sa mi toto hodnoti.Neviem malo to svoje katastrofalne chvilky (bitka s medvedom,bitka s namornikmi,posledna bitka,jazda na koci,otrasne stvarneny olymp),ktorych bolo vyse ale aj par dobrych (hlaven dama v lietadle nemala chybu a Prezzie).Ale urcite musim povedat ze Arnie tu vypada jak uplny retard,stale sa tvari rovnako,nevie rozpravat a HLAVNE nevie vobec hrat.Dam tomu 2 hviezdy a budte spokojny.(10.10.2009)

 • SeanLSD
  *

  Vo väčšine scén to na mňa pôsobilo ako úvod k nejakému pornofilmu. Ale k nijakej trtkačke neprišlo. Asi to mala byť tak trochu parodia, a tak trochu propagácia kulturistiky (alebo jedného kulturistu), ale jediné, čo tu bolo zábavné, bola Arnoldova angličtina. Plus neprestajný úžas, kam to ten chlap s prihriatym výrazom dotiahol!(3.4.2015)

 • Deeside
  **

  Jak už to tak bývá, začátky jsou vždy těžké a ten Arnoldův začátek sem také patří. Ani nevím, kde začít, protože Seidelmanův počin je svým způsobem parádní komedie, leč v tomto smyslu rozhodně film nemá vystupovat. Já jsem se tedy celou stopáž díla tlemil jako malý fakan, to se jinak nedalo. A věřím, že s kapkou alkoholu v těle a pár přáteli by se z Herkula mohl vyklubat blockbuster všech dob. Když půjdu od začátku... Už ta hudba, jež mi děsně připomínala nějakého Itala v kuchyni, mě dost pobavila. Poté, co Arnold začal svým přízvukem mluvit jako největší spratek všech dob, už jsem cítil, jak se mi do očí derou slzy smíchu. No a vše završily souboje v New Yorku a naprostá Herkulova neznalost našeho světa. Já vím, je to primitivní a docela omezené, například z filmařského hlediska je souboj Arnieho s grizzlym opravdu žalostná scéna, nicméně je to prostě Arnie! A i kdyby ten film byl totální sračka (což bohužel je), za Arnieho tu hvězdičku musím dát. Přece jenom byl na vrcholu své kariéry jako kulturista a svou muskulaturou se do role svalnatého poloboha hodil. A ještě něco... Co měl proboha znamenat ten konec, kdy Zeus sestoupí také z nebes a má na sobě jakýsi hábit, který odcizil muslimskému občanovi? Vážně, ke každému DVD s tímto snímkem by mohly obchody nabízet nějaké lysohlávky k tomu, pro lepší požitek.(4.3.2014)

 • Andersis
  ***

  Jj Arnold je bůch. Je to sice hrozná komedie, ale několikrát sem se nasmál. Slavný rakouský kulturista jestě asi neuměl moc anglicky tak většina jeho vět jsou furt stejne např: Já sem Hercules a neodporuj mi atd. Rozpočet je jasně vidět, Arnie do toho šel protože si to chtěl ovšem zkusit jaké to je být hercem. Jak daleko se ovšem dostal to asi nikdo netušil. Ale musím přiznat, že je to klasika která se v naší televizy oběvuje jen zřídka. Pro fanoušky Arnolda povinost. Ostatní to nesmí brát tak vážně kulisy a herci sou ze dřeva a hudba je spíše otravná.(27.5.2008)

 • - Arnoldovi získal roli jeho kulturistický mentor Joe Weider tak, že producenta přesvědčil, že jde o slavného divadelního herce z Evropy. (lekr)

 • - Film byl vyroben pro italskou televizi s rozpočtem pouhých 300 000 amerických dolarů. (lekr)

 • - Ve scéně, kdy se Hercules (Arnold Schwarzenegger) prochází po Time Squere s fotoaparátem, jenom září a v jeho obličeji je patrný údiv nad newyorským kouzlem. Arnold Schwarzenegger ve své biografii "Total Recall" říká, že nic nehrál, skutečně byl jako jednadvacetiletý mladík Amerikou natolik uchvácen. (ClintEastwood)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace