Happy Tree Friends 1 - První krev

(video kompilace)
  • USA Happy Tree Friends: Volume 1: First Blood
všechny plakáty

První díl zabijácké klasiky... PRVNÍ KREV Happy Tree Friends jsou roztomilá plyšová zvířátka, jejichž každodenní dobrodružství končí katastrofou. Nezáleží na tom, jak nevinně jejich den začíná, ale vždycky končí ublížením na zdraví nebo smrtí. (oficiální text distributora)

Dairokkan

Ze začátku mi to přišlo fakt zábavný, s přibývajícímy díly ale čím dál větší nuda, opakování pořád toho samého jen s větším množstvím krve, střev a rozprskaných mozků. Nejnovější díly jsou už jen přehlídkou samoúčelných nechutností bez nejmenší špetky vtipu (a musím říct že i nadsázky(!)) Originality a nápaditosti Itchyho a Scratchyho ani zdaleka nedosahuje. ()

AlfrédHič

Ze začátku vás to šokuje nesmírně, pak tomu přijde na chuť, pár dílů je zábavných... a pak to člověka přestane bavit, dyť je to furt dokola. ()

majklfly

Ne ne a ještě jednou NE! (ne!) Itchy a Scratchy je vedle tohoto výtvor absolutního genia. Myslím si, že mám rád humor, dokonce si myslím, že mám rád i brutální humor v specifické animaci, ale při tomhle jsem mlátit hlavou o zeď a na kolenou prosil, ať už to vypnou. Slitovali se a přešli jsme na Futurámu. Od té doby děkuji bohu za Futurámu. (Tu jednu hvězdičku za to, že se to z mě nepochopitelných důvodů líbí lidem kolem mně.) ()

Urby

Má to jednu velikou chybu a to ohranou úvodní písničku, která již po chvíli koukání hodně otravuje divákovi zážitek z řežby:-) ()