Happy Tree Friends 1 - První krev

(video kompilace)
  • USA Happy Tree Friends: Volume 1: First Blood
všechny plakáty

První díl zabijácké klasiky... PRVNÍ KREV Happy Tree Friends jsou roztomilá plyšová zvířátka, jejichž každodenní dobrodružství končí katastrofou. Nezáleží na tom, jak nevinně jejich den začíná, ale vždycky končí ublížením na zdraví nebo smrtí. (oficiální text distributora)

Skrk

Dávám 4* za těch pár slabších částí. Každopádně se jedná o seriál, na který se můžu dívat stále. ()

Torision

Tohle je teprve šílenost, plná animovanýho násilí a naprosto nevkustných dobrodružství, jaký se jen tak nevidí. A nejvíc je jak nevinně jejich den začíná, ale vždycky končí totálním ublížením na zdraví nebo smrtí. ()

Terter

Jedna za Lumpyho, jedna za Handyho, jedna za Flippyho, jedna za Snifflese, jedna za Nuttyho...Sakra, došly mi hvězdičky. No nic, postřílím ty zvířátka a začnu znova. ()

Jillen

OMG Tarantino může ty hektolitry krve obalené v pohádkovém těstíčku pouze závidět :D. Opravdu bych vživotě neřekl, že se tak vytlemim nad něčim tak nechutnym! NENÍ PRO DĚTI!!!! :D Dávám 100% ()

gogos

Vynikajici animaci, kazda postavicka ma neco do sebe, presto moji favoriti jsou Lumpy a vysouzily vojak. Trochu mi vadilo ze na DVD je jen 14 dilu, ale na druhou stranu je tam slusna davka bonusu a vynikajici hricky... ()

Makky

Brutálne trefné a nevkusne brutálne. Z úvodnej znelky človeku poriadne šibe a čo diel, to skvost. Vymyslieť to ale nemohol normálny človek ()

YURAyura

7/10 - krasne krwawe kreslene orKie, ktere konci KO. Pravda misty uz mi to neprijde tak uplne super jako spis slasherovite nechutne, ale komu cest, tomu cest - navic udelali z par dilu "serial" na 3 DVD, coz je teda pane opravdu chytry trik, kterak vytahnou z lidi prachy jenom bonus za to, jak to meli puvodne rozkreslene a s nejakym supidnim komentarem. Udelat z toho jedno naslapnute DVD, mohlo to byt super. Takto je snad lepsi se na to podivat ve flashi. ()

Bones!

Tak tohle jsem opravdu nečekal...když se mi tohle dostalo do ruky a já si to pustil, abych se podíval, co mi to zase půjčili...Nikdo mě samozřejmě na nic nepřipravil, takže jsem zasednul a sledoval...Nejdříve ta úchylná melodie, no, snad to přežiju, řekl jsem si...Pak jsem uviděl šílený zelený zvířátko a pomyslel si, že mám chuť někoho za tuhle infantilní blbost přinejmenším zabít a pak to přišlo...No, sousto v ústech jsem udržel tak, tak.Je to vskutku originální počin, kterému nemůžu dát jiné ohodnocení. ()

Trevor

Jednotlivé epizódy pospájané do jedného celku, v úvode sa pozrieme povedzme na preteky, jarmok, sekanie trávnika či čajovú párty. Svojho času fenomén a svojho času ma to naozaj bavilo, záležalo však na jednotlivých "epizódach" či sa človek pobavil veľmi, trochu alebo takmer vôbec. ()

kagemush

Vzpomínám na všechny ty neuvěřitelně brutální dětské hry které jsem kdy absolvoval. S mírnou nadsázkou mi je autoři snímku připoměli. Nechci se pouštět do nějakých hlubokých psychologických sond či paralel,ale představte si místo těch rozkošných plišáčků neméně roztomilé dětičky na pískovišti.....,což by žádný cenzor asi nerozdýchal. Dávám 70%. Dal bych klidně i 80%,ale nešlo by na DVD dát tu vtíravou znělku jen na začátek a konec? ()

destroy83

Několik epizod (brutálních skečů) animovaného seriálu poskládaných na jednom DVDčku. Samostatné krvavé příhody skupinky lesních zvířátek jsou super, i když mi ke konci přijde, že jejich kvalita slábne, jakoby tvůrcům docházel dech. Výsledný dojem kazí po chvilce otravná znělka mezi jednotlivými epizodami a nepříliš zábavný audiokomentář. Slabší čtyři hvězdičky. ()

messiah

Kdo by si nezamiloval roztomilá zvířátka s čumáčky ve tvaru srdíčka a hodného strejdu Lumpyho. Já jsem si je tedy rozhodně zamiloval. Milé a pohodové příběhy pro celou rodinu zahřejí u srdíčka. ()