Happy Tree Friends 1 - První krev

(video kompilace)
  • USA Happy Tree Friends: Volume 1: First Blood
všechny plakáty

První díl zabijácké klasiky... PRVNÍ KREV Happy Tree Friends jsou roztomilá plyšová zvířátka, jejichž každodenní dobrodružství končí katastrofou. Nezáleží na tom, jak nevinně jejich den začíná, ale vždycky končí ublížením na zdraví nebo smrtí. (oficiální text distributora)

Dromed

Nananá...nanana...nananá...nanana....mám DVD a každý minutový příběh začíná a konci touhle znělkou! Hodinu jsem poslouchal nananá...Jestli to ještě někdy uslyším zabiju tím nejbrutálnějším způsobem všechny zvířátka co kde uvidím! ()

Red Meat

Epizody jsem viděl sic jen na internetu, ale předpokládám, že toto DVD je kvalitativně na stejné úrovni - tedy extrémně brutální a na výsost vtipná podívaná. ()

Peť@n

Roztomilé, morbidní, orginální, vtipné? Ale ano!!! Tahle věčně umírající zvířátka si zamilujete... Po čase možná omrzí, že způsoby smrti v dalších dílech přecházejí ve stereotyp, ale to mě určitě od 5 hvězdiček neodradí! Vzpomínám na krásné časy, když sme s kamarády seděli k ránu v nějakém baru a na velké pláto tam promítali, tuším na MTV, právě Happy tree Friends... Vřele doporučuji. ()

Paity

V podstatě kopie Simpsňáckých Itchy a Scratchy, kteří si také dávají řádně pohubě a tvoří vlastně animák v animáku. Tohle není také špatné, ale po pár dílech to začne nudit. ()

Angelino

Nápadité, brutálne, krvavé a na prvý krát aj veľmi zábavné. Čím starší a čím viac krát mám možnosť niekde vzhliadnuť aspoň kúsok, tým menej sa mi to páči. Ale táto bola prvá, takže zaslúžené 4. ()

fastum

Neuvěřitelná surovost a černý humor. Tak to můžu. Je to hodně zvláštní humor. Chtěl jsem dát tři hvězdy, ale když ty zvířátka jsou na začátku tak roztomilá... ()

Trash

Jak rychle zaujmou, tak rychle pustí...to byl alespoň můj případ. Chvilku jsem tento seriál docela hltal, ale po nějaké době už mi začalo být celkem jedno, jestli si králíček vypíchne oko nebo vyrazí mozek z hlavy, z těch variací na smrt se asi až tak dlouho vařit holt nedá. K těm třem hvězdičkám ale ještě půlka navrch. ()

Wenca888

Maximálně chytlavá úvodní znělka, maximálně infantilní animace, maximálně brutální smrti, maximální legrace... ()

spiritus

Zvrácenost první kategorie. I když je poměrně hodně zábavná, víc jak tři tomu dát nemůžu, jelikož se bojím, že by mě trápilo svědomí, vůči všem těm pobitým a jinak zmrzačeným zvířátkům. Ale uznejme, že Lumpy je přeci jen nejlepší. "Hummm?" :-)) ()

Honza dAve

Několik roztomilých pastelově barevných zvířátkových postaviček, které by klidně mohly zdobit stěnu v mateřské školce ... a jejich krev, krev, vnitřnosti, kosti, krev, mozky, krev, oči, krev, krev .... . Poměrně rychle se dezintegrující těla zvířátek jsou dost brutální a brutálně vtipná. Neotřelý nápad, ale jeden a tentýž příběh vás podruhé už nepobaví. ()

Zalost

Dnes již klasický seriál krátkých příhod roztomilých kreslených zvířátek, která umírají brutální smrtí. Protože premisa je jasně daná (smrt jednoho až všech protagonistů), jde spíše o nápaditost a způsob provedení oněch smrtí. A v tom jsou Happy Tree Friends skutečně dobří, takže pokud nemáte předsudky, pobaví :-) ()

Mary19

První díly jsou vtipné, postupem času ale ztrácejí na originalitě a víceméně se už jen opakují pouze s jinými postavami. Určitě ale stojí za vidění. Lumpy rulezz.... 70% ()

GrgaPitic

Myslím, že ani Tarantino by nevymyslel tolik způsobů, ja mrzačit a zabíjet "zvířátka". Nicméně po čase to začíná zavánět stereotypem. Lumpy rulez !! ()

hribisko

Ať už byly původní záměry tvůrců sebeušlechtilejší, vyklubala se z nich jen adorace násilí v celé své kráse. Tyhle příběhy by pro svou kontrrroverznost asi jindy vzniknout nemohly, dneska však nijak zvlášť nepohoršují. Buď budete slintat, nebo zvracet. Černá nebo bílá ( i když navlečená do rudé). Každopádně je to gore a těžce sick navrch. ()

cuneus

Chápu mnohé znechucené komentáře. Nicméně, pro otrlé mohou přátelé šťastného stromu přichystat opravdu nezapomenutelný večírek! Pro mne zcela kultovní seriál. ()