Italský hřebec

• Česko Večírek u Kitty a hřebců (více)

První filmovou rolí Sylvestera Stallonea byl Večírek u Kitty a hřebců, erotický film, natočený v roce 1970, kdy bylo Slyovi 24 let. Když Sly pomáhal kamarádovi z herecké třídy na prestižní newyorské škole Herberta Berghofa se scénou ze Smrti obchodního cestujícího, všiml si jeho vášně pro herectví Stephen Verona, zapamatoval si ho a o pár měsíců později ho pozval na konkurz na film Páni Flatbushe – zbytek je, jak se říká, historie. Večírek u Kitty a hřebců nebyl nikdy uveden do kin, ovšem po úspěchu Rockyho byl přestříhán a uveden jako Italský hřebec, což byla ostatně před Rockym Slyova přezdívka. Sly hraje roli "Studa”, jehož celý svět se točí kolem sexu, sexu a ještě hojnějšího sexu, což je zájem, který sdílí se svými podivnými přáteli i svou dívkou Kitty, která má rada muže drsné a svalnaté! (Magic Box)

Han22 odpad!

Začátek kariéry Sylvestra Stallona... co k tomu napsat? Je to soft eroťák, jaké dávali na Nově v devadesátkách bez jediné skutečné soulože. Příšerná muzika, příšerný a ošklivý Stallone, příšerný vizuál, příšerní bobři. Vzrušení na nule a obávám se, že bych nepohonil ani v těch 15ti v rámci sobotních večerů na Nově. Nedalo se to, první film co komentuju, který jsem vícenéně proklikal rychloběhem... nu ale také jsem na ČSFD nikdy nekomentoval péčko. ()

kadles

Sylvestr běhající jako malé děcko v prolejzačkách, válející se ve sněhu, hopsající jako školák, který ví, že dostane lízátko. Následují scény, které mají být erotické, ale nefungují. Ani tanec dívky a detailní záběry na její podbřišek a ani závěrečná kreace 6 lidí ve vás požadovanou reakci nevyvolají. Když už se někdo honosí titulem hřebec, představuji si zcela někoho jiného než postavu, jenž hraje Stallone. V celém filmu zazní snad pouze 2 písničky a jejich variace. Celkově to vypadá spíš na nějaké domácí erotické video a kdyby tam nehrál Stallone tak mě tento snímek mine. ()

corpsy

Nech sa pos€riem. Za tú päťku. Sylvester tu predvádza obdivuhodný, ba priam životný herecký výkon, hodný školy Lee Strasberga. Ono keď sa vám nepostaví vtáčik letáčik, aj keď sa po vás váľajú dve tri nahé ženské ( tých bobrov si odpustite, vtedy sa to nosilo, podobne ako baranice na hlave ), pričom viem že na vás civia minimálne štyria zo štábu ( rejža, kameraman, zvukár a skriptka ), telo musí povedať svoje. Žiadna erekcia v erotickom filme, je výkon hodný Oscara. Toto je kultovka z rodu kultových. ()

monolog odpad!

A odpad to je i když to beru jen jako prachobyčejný péčko, protože tak stupidní jsem snad ještě neviděl (ne že bych jich zase viděl až tak moc). Sly musel bejt hodně zoufalej, když do toho šel za pouhých 200 dolarů. Ovšem měl jedno velký štěstí, a to, že se dřív porna točily úplně jinak, než dnes. Třeba nájezd na detail ani nic jinýho tu vidět není. Hádám že by se to dalo zařadit spíš do soft porna. A taky se tu pokoušeli o něco, čemu pravděpodobně říkali umění, protože jinak nechápu, proč by Sly běhal ve sněhu a poskakoval jak kůzle a společně s pěti dalšíma lidma tančil dokolečka dokola apod. Celým filmem zní strašlivá hudba, taková šťastná rychlá a pořád dokola opakující jeden motiv. ()

honajz

Každý herec nějak začínal. I ti nejslavnější si na slušné peníze přišli natočením nějakého erotického filmu. Taky Sylvester Stallone. Italský hřebec, který vznikl přestříháním původního snímku Kitty má večírek (nebo tak nějak se to jmenovalo, v podstatě je to jedno), však není erotický, ale soft porno film. Jen pro upřesnění: soft porno = záběry na pohlavní orgány v sexuální nečinnosti, porno = záběry na to samé, ale plně aktivní ;-) Co se děje týče, asi není moc co popisovat. Sly "hraje" Itala, který žije s jednou dívkou, a když není u ní, pobíhá v zimě po parku a přeskakuje v bílém zimníku ploty - inu, určitě už tehdy trénink na Rockyho. Jednou taky jede v autě a potká jinou ženskou, která stojí v parku v kožichu, a když jej rozepne, je pod ním totálně nahá, což Slye natolik vybuzeruje, že svoji dívku pak při sexu mlátí opaskem, což tato kvituje s povděkem, neb to má ráda. No a pak už přijde na řadu ten večírek, kde tuším proplete každý s každým, ale kdo by ty končetiny počítal... ()

• Sly dostává za tuto roli 100 dolarů za natáčecí den (celkem 200 dolarů). (McLushi)
  • Film byl v roce 2010 vydražen v internetové aukci za 412 100 amerických dolarů. Kupující získal nejen originální 35mm negativ, ale i výhradní celosvětová distribuční práva k filmu. [Zdroj: spacecolab.org] (alonsanfan)
  • Stallone na otázku producentů, jestli by byl ochoten se svléknout, odpověděl: "Proč ne? Doma se svlékám každý večer, dokonce zadarmo." (McLushi)