• Babous
  ****

  Chytrá a vtipná komedie, která je svým způsobem aktuální dodnes, přestože se odehrává v příjemném prostředí vyšší společnosti, které je krásně odtržené od reality. Myrna Loy i Jean Harlow byly krásky, Clark Gable hraje mediálního magnáta velice originálně a s nadhledem. Hezká komedie.(29.4.2012)

 • rikitiki
  ***

  Salónní romantická komedie o žárlivosti, která začne ohrožovat jedno dokonalé manželství. Příběh je jednoduchý, ale pobaví. Občas se vydaří i některý mimořádně nadprůměrný moment – závěrečná konfrontace manželky se sekretářkou. A velmi roztomilé mazlíkování, jímž Gable projevuje setrvalou náklonnost své ženě v podání elegantní Myrny Loy.(30.6.2015)

 • Blofeld
  ***

  Jakkoliv hraje ústřední trio výtečně, dojem z filmu je přinejmenším podivný: tváří se jako komedie, je tím stylem natočený, ale vůbec není vtipný. Je to drama (navíc docela laciné), kde sice předposlední scéna vyzní velice dobře (je skvěle zahraná - hra očí apod.), ale poslední scéna s neuvěřitelně patetickým Jimmym Stewartem (není to jeho chyba, ten jeho monolog by neuhrál nikdo) to spolehlivě dodělá.(23.5.2006)

 • Martin741
  ****

  Reziser Klarens Brown /Bile Utesy Doverske/ natocil dobru a kvalitnu konzervacku, ktorej vladne suverenne Clark Gable /Gone with the Wind 1939, Run Silent, Run Deep 1958/, ale skvele su aj Jean Harlow /Devce se Spatnou povesti, Svetla Velkomesta 1931/ a Myrna Loy /Dostihy Smrti Franka Kapru a Love Crazy 1941/. Kulisy su na 30. roky fakt namakane, dialogy tiez, a na svoju dobu su na urovni. Jo, viem aj o tom, ze tuna sa zjavil isty James Stewart a hoci som Stewartov funda, hlavnou hviezdou bol pre mna Gable. 80 %(27.2.2016)

 • fleurette
  ****

  Tento film byl již pátou spoluprací mezi Gablem a Harlow a čtvrtou mezi Gablem a Loy. Během daného roku (tj. 1936) to byl navíc druhý film, v němž se vedle sebe objevily Loy a Harlow, prvním byla Libeled Lady. Myrna Loy výkon své kolegyně v tomto filmu velmi pochválila, neboť se domnívala, že konečně dostalo větší prostor její herectví a ne jen platinové vlasy (v tomto filmu o odstín tmavší než u Harlow bylo obvyklé) a její odvážné róby. Já osobně bych nejvíce vyzvedla výkon Myrny Loy, která si znovu zahrála svou 'obvyklou' roli manželky, ale nutno podotknout velmi přesvědčivě, vyvarovala se laciných žárlivých scén a její smutek opravdu vzal za srdce.(22.11.2012)