Reklama

Reklama

Pat a Mat: Zahrádka

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný
Československo, 1982, 9 min

Obsahy(1)

Pat a Mat vylepšují svojí zahrádku na chatě. Tu okrasné podkovy, tu ohrádka z lahví. Vše vyvrcholí přivezením trpaslíka. (J.Connor)

Recenze (35)

Godhaj 

všechny recenze uživatele

Tenhle díl je prostě ukázka typicky českého přístupu k zahradničení. Spousta pivních lahví, kamenů, džbánů a dalších zbytečností zdobí zahradu, zatímco dům je na spadnutí. Tvůrci si hezky pohráli s divákovou fantazií, co vlastně se skrývá v té velké bedně a výsledek mě stejně překvapil. Také vjezdová brána, na kterou nenavazuje plot je krásnou ukázkou surealisticko dadaistického pojetí tohoto dílu, který je stejně vtipný, jako vybízí k zamyšlení. ()

punk_zero 

všechny recenze uživatele

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

Reklama

Deimos 

všechny recenze uživatele

DVD/// Obsazení 10/10 Děj 9/10 Hudba 7/10 Efekty 9/10/// +ty jejich nápady rulezz -méně hudby/// Tak tentokrát na zahrádce. Pokud chcete, můžete se inspirovat. Jestliže jsou to prvně něšikové, tak následně z nich jsou kutilové. Vždyť vše de vyřešit. Nejvíc mě pobavili ty scénky s tou maltou./// Celkem 89%/// ()

BlackMount 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat pracují na zkrášlení svojí zahrádky a počínají si tak zkušeně, že by i Přemek Podlaha vedle nich vypadal jako amatér. Na vrchol čerstvě vybudované skalky se hodí něco elegantně vkusného a tak tihle borci sáhnou po sádrovém trpaslíku. Naneštěstí sádra má tu vlastnost, že je křehká a takové věci našim hrdinům do rukou nepatří. Nezbývá jim tedy nic než namíchat pět metráků betonu a postavit si vlastního pidimužíčka. Vcelku zábavná epizoda. ()

stration 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít. ()

Zajímavosti (2)

  • Diel sa od ostatných líši svojou zvukovou stopou. (MerlinPolcic)

Reklama

Reklama