Ledová planeta

• Česko Retrograde (více)

V nedaleké budoucnosti se odvážný tým několika mužů a žen, vedený Johnem Fosterem, vydává na nebezpečnou cestu do minulosti. Chtějí totiž zabránit objevení meteoritů, které obsahují smrtelnou mimozemskou bakterii, jež přivedla lidstvo témeř na pokraj vymření. Kdyby ale tušili, jaké hrůzné věci bude mít za následek jejich cestování časem, na svou cestu by se pravděpodobně nikdy nevydali... (oficiální text distributora)

miko105 odpad!

Ťažko je v tomto filme niečo hodnotiť. Bojové scény mi pripomínali bitku senilov v domove dôchodcov a to nehovorím o vizuálnych efektoch. Tie by som aj doma na kompe lepšie spravil. :D A ak som si myslel, že aspoň dej bude za niečo stáť, tak som sa prepočítal a mal som veľké problémy to dopozerať. ()

Jrk odpad!

Ac mam herce Dolpha Lungrena rad, tak tento snimek byl fakt priserny. Behem filmu jsem nekolikrate chtel film vypnout. Priserne herecke vykony, mizerna hudba a i kdyz puvodne meli naslapnuto na zajimavy pribeh tak to co z nej udelali vc. sladakoveho konce bylo teda opravdu odstrasujici! Pokud mate hodinu a pul co delat neztracejte tuto hodinu zivota koukanim na tento film! ()

vw.cobra odpad!

Fuj, totálně nekoukatelné, nudné a Dolph je čím dál tím větší neherec, i poleno by v hlavní roli bylo lepší... ()

Rathe odpad!

No to jsem se zas jednou pobavil... a myslím si, že mnohem více než já se bavili ti, co tuto hovadinu točili. Jo, to mohla být fakt sranda... "Hej hoši, dělejte, že se mlátíte." "Ale my se neumíme mlátit." "Tak dělejte jen jako, my to sestříháme, aby to vypadalo dobře." Nooo, ono to teda dobře nevypadalo. A ta hloupá kamera a scénář... no jéje.. P.S. Dolph Lundgren mi ani v jednom filmu, který jsem viděl, herecky nevyhovoval. ()