Ledová planeta

Smrtonosná epidémia

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA / Lucembursko / Itálie / Velká Británie, 2004, 93 min

• Jack_F.

Dát tomu odpad umí každý, ale nějak víc se o tom reozepsat asi nikdo....no, není divu. :D Lundgren se svými super plícemi si dá raději 7km výšlap, než aby jel na sněhovém skútru, to by bylo asi...no možná by to bylo ve scénáři, kdyby scénárista u toho nehulil brko. Tak nějak drogy vysvětlují na sebe zhuleně navazující scény ala buchta vystřelí borci do ksichtu světlici..bum prásk..střih a on ji najednou jen tak táhne nahoru po schodech..vážně v tu chvíli jsem odložil ředidlo a slíbil si, že čichat už nebudu. I když po závěrečné scéně jsem si říkal, že bych mohl alespoň začít pořádně chlastat. Tak jo nebudu to natahovat..tahle velesračka si nic jiného než odpad nezaslouží a to mám sci-fi rád. Jen snad jedině, že kdybyste přišli k obrazovkám v půlce filmu, tak byste si asi mysleli, že motorkářský gang chce ulovit jedinou buchtu nejspíš někde v Grónsku. Jo dobrý bundy...(9.10.2014)

• Malarkey

Dolph Lundgren ve sci-fi....já už toho začínám mít tak trošku plný zuby. Už alespoň pátý negativní komentář na film, a Ledová planeta rozhodně nebude vyjímkou, kdo se na to hodlá koukat, nemůže čekat nic jiného. Akce je mdlá, nudná, stejně jako celý film s Lundgrenem, který dříve býval slušným bivojem, ale vše uhlodal čas, a stejně je tomu i dnes. Možná i hůře. Příběh je příšerný, zpracování a efekty hrůzné, Lundgren tam hraje jen z radosti, nebo nevim jak by si tím dokázal vydělat pár peněz, nebo spíš pár šupů? Tyhle filmy mají ale jedno jisté, televizní stanice je nepřestanou vysílat snad nikdy.(25.9.2008)

• jacksax

Fim, který není úplný shit, ale zas tak moc mu k tomu nechybí. Nevím jak ostatním, mě to jako sci-fi nepřijde. Klasický akční film, ve kterém sci-fi prvky jsou jen pro to, aby nalákaly jiné než fanoušky lundgren/vandamovské školy. Kdyby byl natočený v osmdesátých letech, tak by rozhodně tak nízké hodnocení neměl, a věřím že někteří by mu valili čtyři i pět hvězd z nostalgie. Tož tak ten film vidím já - i když jsem viditelně sám.(30.12.2009)

• melloun

Pokud by se v kolonce žánr objevovalo i kouzelné slůvko parodie, možná bych byl s hodnocením shovívavější. Vlastně ne, nebyl. Děj by se dal označit za celkem ucházející, ale způsob jakým byl natočen, za to by se styděl kde kdo už v 80. letech. Vyjmenovávat všechno co se nepovedlo, by bylo na dlouho. Stačí jen říci, že je to zasloužený odpad!(18.7.2009)

• Rathe

No to jsem se zas jednou pobavil... a myslím si, že mnohem více než já se bavili ti, co tuto hovadinu točili. Jo, to mohla být fakt sranda... "Hej hoši, dělejte, že se mlátíte." "Ale my se neumíme mlátit." "Tak dělejte jen jako, my to sestříháme, aby to vypadalo dobře." Nooo, ono to teda dobře nevypadalo. A ta hloupá kamera a scénář... no jéje.. P.S. Dolph Lundgren mi ani v jednom filmu, který jsem viděl, herecky nevyhovoval.(22.6.2016)

• - Lundgrenov honorár bol 1 000 000 dolárov. [Zdroj: IMDb] (m.a.t.o.)

• - Natočeno za pouhých 18 dní, editováno ve dvou a půl týdnech a smícháno v 1 den. (Elwanelyn)