Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Britt je mladá výtvarnice, která si podmaňuje svým šarmem všechny muže kolem. Avšak ona má oči jen pro svého přítele Edwarda, mladého vědce, který experimentuje s mrtvými vězni - vrahy a podaří se mu pomocí speciálních technologií zachytit chemické reakce jejich mozku do počítačové sítě, takže takto bude mít navždy uchované všechny jejich myšlenky a pocity. Britt organizuje velkou výstavu a hněvá se na Edwarda, který kvůli své zaneprázdněnosti výzkumem, se na ní nezúčastní. Edward se mezitím seznámí s Everettem Elveshamem, starším vědcem, který praktikuje šamanské teorie a předvede mu, jak se dá transformovat duše z lidského těla do jiné bytosti. Oba dva si takto vymění svoje těla a Everett se teď stane mladým mužem s Edwardovou duší... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (8)

PKD 

všechny recenze uživatele

Ne sorry,fakt jsem nemohl jinak. Já vím,že je to hovadina na entou,ale je to quilty pleasure a tak to je.:) ()

John80 

všechny recenze uživatele

Pamela Anderson v úlohe maliarky, kde jedného dňa jej priateľ prijme nezvyčajnú ponuku výmenu duši , zaujímavý film mierne v štýle La Machine, čo sa tyka výmeny duši a osobnosti 2* ()

Domtchaa 

všechny recenze uživatele

ani nevim jestli sem tenhle film videl nekdy cely ... v podstate tu jednu hvezdicku sem dal za pamelu a jeji obnazeny kozy a zadek ...to byly jediny sceny ktery sem si v mladi poustel furt dokola ...jinak fim je divnej ()

Reklama

Reklama