Chada vychoval Frank, bývalý osobní strážce jeho rodičů, kteří byli před dvaceti lety zabiti. Tenkrát se zachránilo i jeho dvojče Alex, ale nikdo neví, kde žije a Frank, dnes majitel fitnes centra, po něm nechává pátrat. Nyní mu najatý detektiv přináší zprávu o místě Alexova pobytu, a tak s Chadem letí do Hongkongu – o důvodu letu mu ovšem zatím nic neřekne. Až na místě setkání oběma sdělí, že jsou bratři a vysvětlí jim, kdo zabil jejich rodiče, a tím si přivlastnil i jejich majetek. Chad chce okamžitě pomstu, ale Alex je opatrnější. Po nevydařeném obchodu s kradenými auty si to ale rozmyslí a rozhodne se jít do boje s Chadem a Frankem. Svou akci začínají u Raymonda Zhanga, který byl kdysi společníkem jejich otce a patřil mezi vrahy při jejich zabití. A žije tu i druhý tehdejší společník, Griffith. Oběma se daří velmi dobře a jsou napojeni na místní podsvětí. Zatím netuší, že hodina pomsty za dávný zločin se blíží… (TV Prima)

walkingdead

Když se řekne Van Damme, tak mě napadnou 3 filmy - Kickboxer, Krvavý sport a tohle. Filmy, které jsem jako kluk viděl x-krát a baví mě to i po letech. V celé kariéře JCVD považuji Double Impact za jeho vůbec nejlepší film, má na jeho poměry velmi slušný příběh a akční scény jsou rozmanité a kvalitně zpracované. Takže s přidáním dávky nostalgie se dostávám na plný počet. ()

Belerofon

Jeden nosí hedvábné spodky druhej je drsnej jako šmirgl...Van Damme in double pack...Bolo Yeung nesmí jako záporák chybět.... ()

cici24

U tohoto filmu není co řešit a nemůžu jinak než dát 5*. Kdo viděl a nedá plný počet neví co je přesně akční film, neví kdo je Bolo a Jean.Chápu ty, kteří na tom nevyrůstali, nebo ti co nechodili ven s kamarádama, ale ti ostatní?......I když se tady na to tak dívám, tak je hodně lidí co to neví...... ()

Tuty

Když jsme si někdy po revoluci pořídili videorekordér, tenhle film byla snad jedna z prvních (nebo vůbec první) VHS originálek, kterou tehdy tatík běžel koupit (ty další byly Modrý hrom a Vražedná opice). Nostalgie tu je, tehdy si to od nás všichni půjčovali a byli na to zvědaví. Ale celkově vzato se mi ten film líbí i po letech, jedná se o jeden z kategorie těch lepších (nebo chcete-li oblíbenějších) s Van Dammem, kam rovněž řádím Kickboxera, Krvavý sport a určitě Lví srdce. ()

peeko

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů z JCVD. Snad proto, že byl první, jestli mi paměť dobře slouží. Nedám dopustit. Viděno snad 20x a ještě mnohokrát bude. Howg ()

morepower

Akční mlátička mýho dětství, kterou sem zbožnoval a hltal včetně hlavního hrdiny. Alex to byla klasa, žádnej šampónek jako jeho brácha Chad. Pěkně drsnej bouchač s nejdokonalejší votočkou ve vesmíru. ()

PeteBuck

Tu ma Van Damme celkom prekvapil. Dosť dobre vytvoril 2 charaktery. Jedného týpka z ulice, druhého cvoka, čo niekedy jedná ako malé decko. Dôkaz toho, že ak JCVD chce, tak vie hrať. Bohužiaľ, v mnohých jeho filmoch to nevidieť. Pred 20 rokmi bol tento film klasikou v rámci akčných filmov a jeden z Van Dammových najlepších filmov. Potešilo objavenie sa Bolo Yeunga, akcie dosť, pred nedávnom som si to po dlhých rokoch pozrel, bol som milo prekvapený, že to stále funguje. Proste celkom slušný akčný film, aj keď to za tých 20 rokov trochu vybledlo, ale v tých dobách boli takéto veci na vrchole. ()

Sunwheel

Tak kryštalické, až je to takmer úžasné! JCVD v dvojúlohe, kde ukáže prakticky všetko, čo môžete čakať od akčného hrdinu. Nejaké neprebíjanie zbraní mu odpustíte a užívate si tento béčkový cirkus v áčkovom prevedení s kvantami mŕtvych aziatov, blonďavou modelkou a povinným príbehom o pomste. A často sa zasmejete. Poctivé akčné devedesiatkové guilty pleasure! ()

Špinič

Pôvodne som dal 3*, pretože som mal na to výborné spomienky z detstva, ale kedže som to videl včera, tak som zistil, že to vôbec nieje také dobré, ako kedysi. Proste klasický Van Damme, ale stále jeden z tých lepších filmov s ním. ()

Candyman87

Opravdová klasika, na kterou jsem se jako děcko těšíval, jen co ji uviděl v televizním programu, teď s odtupem času je to opravdu už slabší :) *** ()

LooX

V dobách kdy videopřehrávač měly jen ty movitější rodiny (a videorekordér ty úplně nejmovitější) a kdy krásně béčkový Intersonic chrlil podobných filmů mraky,to byla jedna z klasik.Říkejte si co chcete,ale ten film byl ve své době v ČSSR hitem a neznal jsem jediného kluka - školáka,který by neuctíval božského megahustého Van Damma.Navíc,jedná se sice o subjektivní názor,ale Dvojitý Zásah patří k těm jeho lepším filmům... Jedna hvězdička je navíc,z nostalgie. ()