Půvabná, ale chudá venkovská dívka Paloma touží po veliké lásce a lepším životě. Jednoho dne konečně potká muže svých snů - dědice kávového magnáta. Přestože se do ní Diego zamiluje na první pohled, jejich vztah čeká nejedna těžká zkouška... (TV Prima)

ljukyljuk

Jediná telenovela, ktorú som pozeral, aj to len kvôli tomu, že som musel mesiac po operácii byť doma. A musím povedať, už chápem, prečo to tie babky toľko pozerajú, veď mne to po mesiaci normálne chvíľu chýbalo. Čo sa stalo s Palomou? Dala sa dokopy s tým hlavným (sorry, ale meno som si už fakt nezapamätal)? ...potom prešiel týždeň, ja som dostal rozum a už mi to bolo akurát tak jedno. Ale už len za to, že som mal mesiac ráno čím zabíjať čas, dávam 1* ()

fiLLthe3DD

Zamotané, dlouhé, pitomé... Silvia Nvarro, Rodrigo Abed a Anette Michel převádějí sice bezvadné herecké výkony, ale co z toho, když vše upadá na totálně retardovaných postavách, pláči a neustálému natahování... 1* za již zmíněné herce, úvodní song a... No dál už asi nic... Paloma je uřičená kráva, Diego slaboch a ani ostatní postavy za moc nestojí, děj primitivní... Ostatní telenovely s odstupem času vnímám jako "vtipné" záležitosti, ale toto bylo tak melodramatické, že se to fakt nedalo. 20% ()

genetique

Toto je jediná telenovela, ktorej som dal viac ako jednu hviezdu a asi jediná, na ktorú som sa vydržal pozerať viac ako na jeden diel! Fabian bol riadny záporák, Paloma riadna jeba ;-)) no asi prečo sa mi tento seriál tak páčil, bola postava Miquela Techeirosa Ikabajera! To bola postava postáv vo svetovej kinematografii ;-))) Bohuša z Dědičství by strčil do vracka. 70%. ()

Smok

Zatiaľ jediný telenovelový počin, ktorý som ochotný priznať, že som intenzívne pozerával a zrejme aj veľká časť mužskej populácie hlavne kvôli Silvii Navarro. Nemal som inú možnosť, mal som vtedy len jeden televízor, nežnejšia polovička si vždy ukradla ovládač a každý deň sa predsa na pive sedieť nedá :) Inak jedna z prvých telenoviel uvedená na sk území. Tri v pohode dám, keďže som si doteraz schopný pamätať, o čom bola. ()

niska98

Tento seriál jsem sledovala s mamkou jako malá ale pak jsem na něj nějak zapomněla.Teď když ho zase dávají jsem se zase začala koukat.Je to jediná telenovela kterou můžu.Už jako malá jsem nesnášela odporného Fabiána a Miguala(nevím jestli se to tak píše).Bylo mi líto Diega když musel pálit svoje kávovníky a měla jsem radost když všechno dobře dopadlo.Myslím si že ani herecké výkony nebyly špatné (prostě jako v telenovele) ()

• Hacienda v telenovele nese název Casa Blanca, což lze přeložit jako "Bílý dům". (fiLLthe3DD)
  • Herečka Anette Michel si během natáčení vytvořila závislost na kouření, jelikož cigareta byla neodmyslitelnou součístí intrikánky Bárbary, kterou ztvárnila. [Zdroj: Markiza.sk] (fiLLthe3DD)