Divoký měsíc (TV seriál)

Telenovela / Drama / Mysteriózní / Romantický

Argentina, 2000, 151x45 min

Miguel Colom
  • Idaho

Téhle hrůzy jsem měl tu možnost zhlédnout díky mé babičce a kolegyním v práci hezkých pár dílů. O příběhu by se dalo napsat hodně záporných superlativů. Děj je klasicky zašmodrchaný, jedna věc se řeší 15 dílů, nevíte nikdy či je kdo syn nebo dcera atp. Hlavní představitelka Marie, Carina Zampina, je božsky krásná, navíc negramotná a je vám záhadou jak se může prodírat drsným životem v Argentině. No, a to nejlepší nakonec. To, že jste při poslední scéně v posledním díle slyšeli téma Hanse Zimmera z Gladiátora z úvodní bitvy s Germány se vám určitě nezdálo. Až se divím co jsem byl schopen vyplýtvat slov a času na takovýhle brak. Odpad a to jsem ještě velkorysý.(6.4.2006)

• Terezasch

Tak si říkám, že tomu dám ještě o jednu hvězdičku víc. Mohla bych se podepsat pod komentáře Mimesis a Toma Riddleho. Skutečně jsem cestou ze školy hořela nedočkavostí, až si sednu k televizi, a podívám se na další díl Divokého měsíce! Možná by to mělo mnohem lepší hodnocení, kdyby to všichni viděli mezi devátým a desátým rokem života :)(21.11.2014)

Bude to znít divně, ale tento seriál jsem měl docela rád. Když jsem ještě chodil na základku, ze školy jsem vždycky šel rovnou do kuchyně se najíst, po jídle jsem šel k pc hrát nějaký gamesy :)) Jenže v tv bylo při jídle na*ráno, teda až do jednoho dne, když začali dávat tento seriál. Takže jsem vždy při jezení na to koukal a brzy mi bylo líto, když jsem vynechal díl. Sice je pravda, že to byla naprosto debilní p*čovina. Hlavně ty dějový zvraty byly prostě k smíchu. Záporná mrdka Leticia skočila ze schodů a pak předstírala, že nemůže chodit, aby vzbudila lítost u svého manžílka, který ji už ani nemiloval. Pak se tuhle nechala oklátit milencem, aby mohla manžílkovi nakecávat, že s ním má dítě a tak si ho udržet. Taky to moc nepomohlo. Naštěstí po 100 dílech vznikl geniální nápad. Gonzálo čekal se svoji milou Mariou děcko (Maria = hlavné hrdinka seriálu). Leticia podplatila doktora, aby jim nakecal, že jim děcko zdechlo a mezitím ho odnesl Leticii a ta všem nekecala, že je její. Další cool způsob, jak si Gonzala udržet. Ten to zjistil, vytáhl bouchačku a chtěl Leticii zabít... Konec? Škoda! Naštěstí se vymlel v autě a ztratil pamět, takže bylo na dalších 50 dílů o zábavu postaráno. Zhruba v této době se seriál docela zvrhl v docela brutální akci. Nějaká postava se rozhodla zabít jinou, často se přejížděly auty, střílely po sobě, házely se pod vlak :) Prdel taky byla, když Juan (taky jeden záporák) napsal dopis, ve kterém Gonzálovi chtěl vykecat, že Leticiino dítě je vlastně dítě Marii (omg už mám dost!!!). Schoval dopis do plyšové hračky a pak se tam asi 40 dílů skrz to něco dělo. Bohužel plyšovou hračku někdo ukradl, ta se dostala k tomu či onomu. Tak ji vyhodil. Mezitím Leticia zjistila, co plyšová hračka ukrývá a tak se ji chtěla taky zmocnit (+ dalších 20 dílů o délce 50 minut). No nebudu napínat, naštěstí se ke Gonzálovi dopis v plyšákovi dostal ;-) LOL(19.3.2010)

Jediná telenovela na kterou jsem koukal od začátku až do konce. Samozřejmě je to všechno na jedno brdo, ale tady to bylo někdy docela akční. Pravdou je že z těch 151 dílů by mohlo být klidně tak 20. Kdyby se hlavní hrdina nevyboural a jak jinak než ztratil paměť. Takže se to trochu protáhlo asi na dalších 100 dílů :D(10.6.2012)

Takže, Divoký měsíc jsem si kdysi opravdu nemohl nechat ujít, spěchal jsem pokaždé ze školy, abych nepřišel byť o jedinou vteřinu. No a dělal jsem dobře. Byla to výborná telenovela. Zkuste být pro změnu trošku objektivní... Telenovely jsou zkrátka něco úplně jiného, než americké seriály, nebo nedej bože filmy, chtějí jen pobavit, tahle to dělala výborně. Vážně. No a Carina Zampini tedy opravdu není božsky krásná... Byla to hnuska s křivejma zubama a obří prdelí. To taky tuhle telenovelu odlišovalo od ostatních. Takový civilní vzhled a výkony herců. Mno a Millie Stegmann jako ústřední mrcha Leticia byla jedna z nejlepších potvor v dějinách telenovel. Opravdu, za 3, třeba si mě ukamenujte...(8.6.2007)