Zamilovaný George Lucas

(neoficiální název)
  • USA George Lucas in Love
všechny plakáty

Víte snad jak vznikla nejslavnější sága filmové historie, HVĚZDNÉ VÁLKY? Jak dostal George Lucas nápad na své nejslavnější filmy? Tento kratičký film nám to jednoduše prozradí. Dozvíme se jak se zrodili některé postavy, např. C3PO a R2D2, či samotný mistr Yoda. Na konec se rozhodně vyplatí koukat, zjistíme zde ještě jednu malou pikantnost. (honzista)

T-pack

No, praví fanoušci ví, že to bylo trochu jinak (třeba původní scénář byl v ruce), ale jinak zábavné a super. Kdo filmy viděl například jen jednou, asi si nevšimne všech poselství, ale pro fandy naprosto prošpikované. Opravdu pěkné. ()

BoncheR

8 minút, a stačí na to aby to bolo dosť divné. Ten koniec je pomerne zvláštny a aj keď celkom vtipný, nieje to to pravé orechové,.....smola ()

cross

Skvělá pocta Lucasovi, Hvězdným válkám a Shakespeare in Love v jednom osmi minutovém kraťasu...je to vůbec možné? Je a evidentně bez problémů...Moc jsem se pobavil a opravdu měl pocit jako bych viděl plnohodnotný velkoplátnový filmeček...bravo! ()

cherita

Celou dobu jsem si myslela, že tomu dám 2 hvězdičky, ale ten výborný konec mi dokázal, že to vlastně vůbec nebylo tak pitomé, jak to ze začátku vypadá. ()

edie sedgwic

Celkom sranda o tom, ako vznikli Hviezdne vojny a kde vlastne George Lucas nabral inspiraciu. Netreba to pravdepodobne brat extremne vazne ale ako teoria je to zaujimave. ()

AnanAss

Na ploše několika minut je nádherně zobrazena pocta vzniku slavné sci-fi ságy se spoustou vtipných odkazů právě na Hvězdné války a jejich obyvatele, zde znázorněné jakožto studenty, případně kantory (mistr Yoda vede). A s parádním zakončením, které nebylo nečekané, ale přesto potěšilo… a to nejsem žádným zapřisáhlým fandou tohoto světa, kterého by síla provázela. Při pohledu na budoucí režisérovy paskvily, je mi trošku záhadou, jak se mu povedlo natočit něco tak podařeného. ■ AnanAss‘s Score: 8/10 ■ ()

czroman2

Líbí se mi to ponaučení, že inspirace (a KRÁSA) je všude kolem, ale člověk si jí nevšímá, protože se soustředí na "cíl" víc než na to, aby si tu "cestu" k cíli užil s láskou a vášní :) ()

Chamyl

Opravdová lahůdka! I když myslím, že bez pořádného backgroundu si ji moc neužijete. Ale jinak je to opravdu moc vtipný a po pravdě: Lucas si podobné dílko (ať už si o jeho práci myslíme, co chceme) zasloužil. Krásně vyplněných osm minut. ()