Čtveřice hlavních hrdinů platí v podsvětí za nejlepší a nespolehlivější zabijáky, kteří vždy splní zadaný úkol. Problém nastane, když je jako cíl označena mladá a sympatická žena v několikátém měsíci těhotenství, do níž se jeden z nájemných vrahů zamiluje. Kvůli tomuto zaškobrtnutí se jim na paty pověsí sveřepý policejní důstojník, který netouží po ničem jiném než čtveřici odhalit a buďto zavřít, nebo pozabíjet. (cubajz)

hanagi

Ta humorná složka mi moc nesedla, a i celkově jsem poněkud zklamaná. Ale ta pasáž z představení Hamleta v mém případě výsledný dojem výrazně vylepšila. ()

VasaX

Asi jsem od toho čekal trochu něco jiného, ale u mě to prostě nefungovalo. Chyběla mi na akci akčnost - akce nebylo tolik, kolik by se dalo od dvou hodin (ano, i toto je kamenem úrazu - 120 minut je pro daný příběh moc...) očekávat, a když, tak byla hodně průměrná. Dramatická linka postrádala hloubku či asijskou poetičnost a komedie bylo to, co asi nejvíce převládalo. Jenže mezi slepými jednooký králem. Já se uchechtl maximálně dvakrát, což je "krásný" průměr 1uph (1 úchecht za hodinu). Charaktery jsou zvláštní, strašně podivně rozebrané, jejich pohnutky jsou víceméně skládačka, která se nikdy nezačne skládat, jen se dále a dále objevují další dílky. Nemůžu ale Guns and Talks shodit úplně. Některé scény byl kouzelné a sympatické, jenže prostě to byly další střípky a líp by fungovaly jako samostatný kraťas, než aby zapadly tu a tam plynule do celku. Škoda toho, námět je zajímavý. ()

ZkuKol

Korejci vynikají v míchání velmi zajímavých a zábavných filmových koktejlů. Tenhle je mdlý a bez chuti, přitom začátek opravdu láká, Jenže pak už se jen mluví, vypravěč je opravdu otravný, začne se to až příliš násilně šroubovat dohromady a postupně hrdinům věříte čím dál méně. Kamera je fajn, ale taky vám neukáže nic, u čeho byste ztratili dech, hudba průměr a herci jsou tu spíš na okrasu. Korejci jsou prostě taky jen lidi a občas se jim něco nepovede... 30% ()

maty39

Dvě třetiny se film táhne od ničeho k ničemu. Vyšumělý příběh o partě zabijáků, který vypadá že spadne hluboko do průměru. Pak ale přijde závěrečná třetina a film vás začne trochu zajímat a je na co se koukat. Bohužel je to trochu pozdě 7/10 ()

Martyr

Z prvej polovice som teda nebol vôbec unesený a dá sa povedať, že som sa trochu aj nudil. Druhá to ako tak napravila aj vďaka celkom príjemnému humoru a super scéne v opere. Guns and Talks je dosť originálny film, v ktorom sa mi opäť raz páčil herecký výkon Ha-kyun Shin-a, ktorý snáď neúčinkuje v zlom filme podobne ako Min-Sik Choi. Nemôžem ho oceniť vyšším hodnotením vzhľadom na veľké očakávanie a jemné sklamanie. Ak by som očakávanie nemal, asi by dostal viac ale to už je pri červených ázijcoch moja choroba. 75% ()

Al44...

Velmi pěkný a nenuceně hravý film. Největší plus spatřuji v perfektně obsazených postavách nájemných "zabijáků". Těm se snad nedá ani nefandit, zvlášť po tom, co se nám předvedou v několika humorných situacích. Nikdy nezapomenu na scénu, kdy má jeden z nich navštívit jistou těhotnou dívku a odpravit ji ze světa. Škoda jen, že příběh jako celek nepůsobí moc kompaktním a propracovaným dojmem, jinak by to bylo za 5*. ()

annickka

Hlavní zabijáckou čtveřici si člověk musí zamilovat. V jednu chvíli člověk žasne, jak duchaplný dialogy z nich padaj a po chvilce se svíjí smíchy nad některou z jejich hlášek. Film mě dost potěšil taky dialogama, který do každý situace sedly jak onen pověstný hrnec. Už dlouho mě něco takhle nepobavilo. A nesmím zapomenout na vynikající našlapanej soundtrack. ()

Oiolaire

Čtveřice profesionálních nájemných zabijáků zamilovaných do televizní hlasatelky a navíc konfrontovaných s řadou okolností, za nichž je dosti obtížné zůstat "pro" :) ()

muti

film, ktory uz na zaciatku kladie otazku ci je mozne aby 4 kamosi co byvaju v jednom byte boli vsetci zabikaci pracujuci spolu na zakazku. nerealne zoskupenie, nerealne konanie postav, absencia humoru, clovek len caka nejaky rozbeh, ale ten neprichadza a dokonca ani ziadne grand finale sa nekona. takze z Hamleta sa napokon stalo Cakanie na Godota. ak je podla vas ok ze sa fesni zabijaci zacnu zamilovavat do obeti, tak je film presne pre vas a vasu drahu. nebojte, tito zabijaci su v podstate ti dobri. ()

DöN odpad!

Po tarantinovských dialógoch ani stopy, ide o veľmi, ale skutočne veľmi plytkú a lacnú teenagerskú komédiu. Bez tohoto komentu a možnosti varovania ďaľších potencionálnych divákov by som pozeranie tohto filmu považoval za zabitý čas. Ak som vás napriek tomu neodradil, ostáva mi dúfať, že sa vám aspoň podarí upraviť hodnotenie na reálnejšiu mieru. ()