Zakřiknutá a zároveň mírně střelená Yeong-ju pracuje jako státní úřednice. Jelikož v místě jejího pracoviště se nevyskytuje jediná osoba, jež by ovládala současný světový jazyk (což při časté konfrontaci s cizinci občas působí drobné problémy), je její nadřízený nucen při poradní svačině roztočit prázdnou láhev a určit tak, kdo se povinně zapíše do kurzů angličtiny, na námitky dotyčného nehledě. Yeong-ju, na niž volba padne, námitky skutečně má, bohužel pro ni neexistuje cesta, jak se školnímu drilu vyhnout. Útěchou pro ni může být, že tvrdé studium anglického „r“ do jisté míry vynahrazuje pohledný frajírkovitý spolužák Moon-su, do něhož se Yeong-ju na první pohled zamiluje. Nelehká cesta za Moon-suovým sukničkářským srdcem může začít. (kiddo)

muti

uz dlho som v korejskej kinematografii nezazil take sklamanie. a film mal pritom taky potencial. hlavna hrdinka bola strasne trapna, pocas celeho filmu sa nijak nezlepsila, ziadna premena na serioznu zensku, este aj na konci v metre sa sprava tak ze ju mal odkopnut (nehovoriac o tom ze im skoro rozibla celu rodinu). ziaden dobry vtip, ku koncu bola akoze zapletka ked jej nikto nevedel povedat ze kto je to Viktoria ( a ona sa samozrejme nespyta). ako som spominal, tema je super, ale to je tak vsetko. ()

ZUPA

Střelené a šílené zároveň, ale baví me. Komedie a romantika jdou ruku v ruce a statní úřednice ma své kouzlo. A to zrealizované vyprávění snů se povedlo. Co dodat ? Snad jen "Když se kouknu na tebe, tak nemyslím na ženy. To je tak příjemný. Myslím jen na studium angličtiny." :D ()

Nemezzis

Roztomilá státní úřednice a její angličtina.Sun Tzuovo umění války stojí na tom, že poznání nepřítele, přináší vítězství. Věk? o trochu mladší, než já. Vsadím se, že po plastice. Angličtina... nezávodím! Když jsem poznala nepřítele, ztratila jsem chuť bojovat. Super titulky a Elvis ... je debil. ()

Cooolboy

Hneď úvodom musím povedať, že kóreiská angličtina je naozaj desná. Keby som nemal titulky, tak si často krát musím púšťať anlgické vety druhý krát. V každom prípade je táto romatická komédia zaujímavým dielom. Úvod sa mi zdá trochu natiahnutý a pár fórikov ho nespravilo zaujímavým. Našťastie v druhej polovici filmu sa to rozbehne tým správnym smerom a človek sa niekedy musí rehotať naozaj na všetkom. Film obsahuje zmes rôznych vtipných scén a momentov od tých inteligentnejších až po Lauer & Hardy-ovské narážanie do stĺpov. Nie je to však žiadne umelecké dielo a videl som už aj lepšie komédie, takže hodnotím na 7/10, aj keď k 6/10 to má veľmi blízko. ()

vett

Mě to normálně dojalo (a to se mi už opravdu dlouho u romantické komedie nestalo). A navíc souhlasím s hlavním hrdinou - pro vyznání lásky zní rodný jazyk skutečně nejkrásněji (bez ohledu na to jestli je to korejština, angličtina nebo čeština). Takže za mě velmi jisté čtyři hvězdy. ()

mayna

Roztomilé. Veselé. Překvapivé. Na konci napínavé. Několikrát jsem se nahlas zasmála. A jsou tam i gentlemani a roztomilé zvířátko! Doporučuji každému, kdo se chce dostat do dobré nálady. Vždycky se usměju, když si na film vzpomenu (WHY?). ()