Argo

Argo

Komedie / Akční

Maďarsko, 2004

Priznám sa , že tento film som dopozeral až na druhý pokus. Občas aj za výbuchy smiechu. Môj obľúbený herec Lajos Kovács ma nesklamal. Aj keď je to totálna zlátanina, bavilo ma to.(30.8.2008)

Je to tři roky, co jsem tento snímek viděl na festivalu v Chotěboři a úplně jsem na něj zapoměl. Teď jsem ho tu našel, ale nemohu ho nikde sehnat na dvd. Film byl na Maďary vtipný, akční a pohodlný.(23.6.2013)

• kosta73

Další z nekonečné řady napodobenin filmů, jako Sbal prachy a vypadni, Podfuck apod..., tentokrát z Maďarska. Nevím, jestli jsem na to zrovna neměl náladu, nebo už na to nemám nervy, ale asi v půlce jsem to stopnul. Řemeslné provedení je kvalitní, scénář se drží žánru, jako klíště a hlavní magor ( ten z obalu ) je dostatečně pošahanej, ale pro mě nuda. Třeba časem změním názor, až to dokoukám v nějakém lepším rozpoložení.(12.7.2007)

Geniálna kultovka. Narehotal som sa dosť, ale remeselne tieź nezaostáva. Must see(4.9.2010)

• filmator

Marná snaha vytvořit maďarskou gangsterku a la Guy Ritchie.(4.1.2014)

60%(11.3.2012)

Z maďarského znění jsem jen občas postřehl "kurva" a domýšlení děje skrz anglické titulky tomuto dílu trochu ubralo, ale bavil jsem se a pokud jednou seženu české title, tak to určitě zhlídnu znova(25.3.2013)

Scéna pri „fastfoodu“ – čiže objednanie „rýchleho jedla“ berie všetko. Pre prípadných záujemcov odporúčam aj pokračovanie (Argo 2), kde síce dej nie je nijak prevratný, ale ten humor stojí za to. PS: R.I.P. Lukács Bicskey. Osobné hodnotenie: 80% (****) (25.1.2016)