• Francie

Thriller / Drama / Mysteriózní

Francie, 2002, 117 min

Ten pocit, keď niekto natočí film za vás, čím naplní význam porekadla "great minds think alike" a mimo to potvrdí všetky tie podivné teórie o movie magic. Vo vami vysnívaných lokáciách, s vašim dream castom. Včetne Giny Gershon v triku I Love Gossip a nahej Chloe Sevigny jak drtí playstation. Damn you, Olivier Assayas!(11.10.2011)

"Neviděls nic. Nikdo nic neviděl. Nikdy. Dívají se, ale nic nepochopí." Já jsem se tedy díval a taky jsem to tak úplně nepochopil, ale to bude nejspíš tím, že jsem si k tomu naivně nezapnul převaděč spojitosti. Patrně proto jsem byl v ději trošku ztracený, ale kdybych tvrdil, že jsem se chvílemi nebavil, tak by byla asi stejná pravda, jakože jsem nikdy nevypustil cosi mazlavého při sledování porna.(31.5.2016)

• Djkoma

Sugestivní jízda a trochu i dokument o tom jak hraní s ohněm muže skončit vaším popálením. Lehce mě připomínající 8 mm(jako by snaha na varování před stejným tématem). Hlavní herečka až moc chladná a postava nesympatická. Vše se točící okolo animovaného a hraného porna. Chvílemi k zasmání, ale častějí přehnané a příliš domyšlené.(5.1.2006)

S možná trochu větší mírou nadsázky, bych Demonlover popsal jako Videodrome kybernetického věku (i když bez oné staré dobré cronenbergovské přívětivosti k lidskému tělu a jeho překvapujícím možnostem v nevšedních okamžicích). Domnívám se, že by bylo na škodu brát tento film jako nedotknutelný komplex, protože možností interpretací jak celku, tak i částí a dokonce jednotlivých scén je povícero. A abych nezapomněl, je tu též přítomna skvělá hudba od Sonic Youth.(10.1.2008)

nepochopil som koniec...to sa mi naposledy stalo pri Lost highway.som uplne zmateny,urcite to treba pozret este raz.Film vo mne zanechal velmi silny zazitok.Predstavte si ze spojite namet Fear dot com, s atmosferou Tokya z Lost in translation a zamixujete to hentai,vyjde vam z toho toto.Film je mozno az prilis dlhy a niekomu to asi bude vadit,ale to je asi ta jeho chemia,lebo cim dlhsie to ide,tym viac,neviete co pozerate ;=).Urcite sa oplati pozriet.(14.3.2004)