poster

Demonlover

 • Francie

  Demonlover

 • Slovensko

  Demonlover

Thriller / Drama / Mysteriózní

Francie, 2002, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Visáč
  ****

  Ten pocit, keď niekto natočí film za vás, čím naplní význam porekadla "great minds think alike" a mimo to potvrdí všetky tie podivné teórie o movie magic. Vo vami vysnívaných lokáciách, s vašim dream castom. Včetne Giny Gershon v triku I Love Gossip a nahej Chloe Sevigny jak drtí playstation. Damn you, Olivier Assayas!(11.10.2011)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Neviděls nic. Nikdo nic neviděl. Nikdy. Dívají se, ale nic nepochopí." Já jsem se tedy díval a taky jsem to tak úplně nepochopil, ale to bude nejspíš tím, že jsem si k tomu naivně nezapnul převaděč spojitosti. Patrně proto jsem byl v ději trošku ztracený, ale kdybych tvrdil, že jsem se chvílemi nebavil, tak by byla asi stejná pravda, jakože jsem nikdy nevypustil cosi mazlavého při sledování porna.(31.5.2016)

 • Djkoma
  **

  Sugestivní jízda a trochu i dokument o tom jak hraní s ohněm muže skončit vaším popálením. Lehce mě připomínající 8 mm(jako by snaha na varování před stejným tématem). Hlavní herečka až moc chladná a postava nesympatická. Vše se točící okolo animovaného a hraného porna. Chvílemi k zasmání, ale častějí přehnané a příliš domyšlené.(5.1.2006)

 • d-corso
  ****

  S možná trochu větší mírou nadsázky, bych Demonlover popsal jako Videodrome kybernetického věku (i když bez oné staré dobré cronenbergovské přívětivosti k lidskému tělu a jeho překvapujícím možnostem v nevšedních okamžicích). Domnívám se, že by bylo na škodu brát tento film jako nedotknutelný komplex, protože možností interpretací jak celku, tak i částí a dokonce jednotlivých scén je povícero. A abych nezapomněl, je tu též přítomna skvělá hudba od Sonic Youth.(10.1.2008)

 • 2Pac
  ****

  nepochopil som koniec...to sa mi naposledy stalo pri Lost highway.som uplne zmateny,urcite to treba pozret este raz.Film vo mne zanechal velmi silny zazitok.Predstavte si ze spojite namet Fear dot com, s atmosferou Tokya z Lost in translation a zamixujete to hentai,vyjde vam z toho toto.Film je mozno az prilis dlhy a niekomu to asi bude vadit,ale to je asi ta jeho chemia,lebo cim dlhsie to ide,tym viac,neviete co pozerate ;=).Urcite sa oplati pozriet.(14.3.2004)