Život savců

• Česko David Attenborough: Život savců (více)

Epizody(10)

"Savci, teplokrevná stvoření pokrytá srstí, která krmí svá mláďata mlékem, jsou nejpopulárnější mezi zvířaty - snad také proto, že mezi ně také patříme." - David Attenborough Dokument Davida Attenborougha nabízí jedinečný pohled na pozoruhodnou skupinu těchto zvířat. Ukazuje mnoho fascinujících druhů planety, včetně nás samotných, a ilustruje, jak se savci stali tak mimořádně rozmanitými a úspěšnými. (oficiální text distributora)

Ernie_13

Skvelý 10 dielny dokument, ktorý možno nemá logickú kategorizáciu z hľadiska náučnosti, ale funguje skvele hlavne pre laických divákov ako som ja, ktorý sa dozvedia veľa vecí zaujimavou cestou. Nehovoriac o krásnych záberoch, originálnych kamerových zobrazeniach a zábavnom sprievode David Attenborougha, ktorý sa dokáže postaviť na neuveritelné miesta v blízkosti zvierat. :))) ()

subic

Velká mocná BBC a David Attenborough, to je určitě záruka kvality. Není to jeho nejlepší dokument, ale mě se líbí. Hned první díl o klokanech je fajn. 90% ()

Názorožec

Způsob jakým o savcích mluví sir David Attenborough v kombinaci s výpravnými záběry a především se skvělou koncepcí celého projektu dělá pro mě jeden z nejlepších přírodovědných dokumentů co jsem viděl. ()

blare

Další dokonalý dokument! Záběry, které se nikdy neokoukají a nikdy nepřestanou bavit. BBC a David Attenborough. Tečka! 10/10 ()

Bogrant

Ak ma pamäť neklame, tak je Život cicavcov prvý, mnou videný dokument, v ktorom účinkoval David Attenborough a ktorý sa síce tým dnešným po technickej stránke (detailné spomaľovačky a najvyššie vizuálne rozlíšenie) až tak nevyrovná, no po obsahovej už navždy zostane nesmrteľnou prírodopisnou klasikou, u ktorej zaručene zapôsobí i príjemná nostalgia. ()

simpanz

Život savců osobně považuji za vrcholné dílo zoologické dokumentární tvorby a nejlepší počin Davida Attenborougha. ()