Loď smrti

Loď smrti

Horor / Drama / Thriller

Španělsko / Mexiko, 2003, 101 min

• gumli

Čudný horror,ale nie moc dobrý,nie preto že je čudný,ale je slabý,celkovo.Dosť nudný príbeh s celou kopou nezmyselnosti,nič tam nie je zaujímavé,výkony hercov nestoja za nič.Nemá žiadne posolstvo a hlavne nemá čo povedať.Je tam aj niečo odkopírované z filmu Ghost Ship,ktorý bol ale oproti tomuto výborný.Pozor:Nemýliť si z filmom podobného názvu z roku 2008,ktorý ale je z Argentíny.(2.4.2009)

• Anticque

Filmec z řady divných, žánrově podivný, pač mě to přišlo jako thriller smíchaný s jinými žánry. Začátek sliboval dobrou podívanou, ale po 30 minutách se film dostal jaksi pryč do mezinárodních vod:O) Takže spadl do průměru a ke konci až podprůměr...Atmosféra byla slušivá ze začátku, ale stejně jako film měla klesavou tendenci a na konci sem se nudil, zíval, a trochu se i smál a pak mi bylo špatně z toho už, pač jsem dostal mořskou nemoc...Takže v součtu to dá 40% a tedy 2 hvězdy...(18.2.2007)

• Ivec

Beriem to ako vtip. Síce hodne nepodarený vtip, ale stále vtip... Čo malo byť pointou tohoto braku naozaj netuším. Možno je chyba vo mne a je to biják Best of the best, a mne hlupákovi to nedochádza. Ale o čom má táto stupidita pojednávať mi asi zostane cudzie až do konca mojich dní. Veď v tomto filme je na desiatky nedostatkov. Možno je to dokonca jeden nedostatok ako celok. To mi je však NAOZAJ jedno. Len mi ku..va povedzte o čom to ma do riti pojednávať ?!!!(9.2.2010)

• Sabrewulf

Naprostý zmatek, guláš, divný nelogický film. Režisér ani pořádně neví, kdo bude záporák a kdo klaďas. Demence hlavních hrdinů nemá obdoby, za vše mluví to, jakým způsobem přijdou o svou loď a taky mě vytáčela ta ženská, která v pokročilém stadiu těhotenství leze na moře a pak si strašně stěžuje: "já jsem těhotná".(30.5.2009)

• Terva

Vinou hlupáka přijdou o svou loďku se kterou se jeli potápět. Pak daleko od pobřeží si plavou v moři ( už nemají svou loďku ) a uviděj velkou loď. Připlavou k ní a vidí jak někdo někoho na palubě zabije a hodí do moře. Stejně však jeden z nich vyšplhá po kotevním řetězu na tuto loď, spustí dolu žebřík a všichni už jsou na palubě. Schovají se někde v podpalubí a mezi tím loď vypluje - asi na ně čekala. Jednoho z nich kousne krysa a někteří se vydávají hledat desinfekci...atd, atd...jak prosté. Je to padlé na hlavu. Strašné dialogy, hrozná hudba, nesmyslný děj a chování hlavních hrdinů, děs a hrůza - ironie. Na tom filmu jsou pěkné jen některé kamerové záběry Juliána Elizaldeho, ale to je tak všechno. A tak si tak říkám, že je dobře, že vydržím koukat na takové hovadiny, protože když pak narazím na dobrý film, dokážu ho podle těch špatných neskonale ocenit. Zmínil jsem se, že mezi těmi, kdo vyšplhají na palubu je i těhotná žena ? CITÁT : Kdo to tady střílel ? Je to odpad přes palubu s tím !!!! Ve filmu zazní No more darkness od Row Fish.(7.1.2011)